Jump to content

Saerder

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Saerder

 1. 1700 i dorzucam kartę CF 32GB
 2. Sprzedam zmodyfikowanego canona 5d mark II. Stan aparatu bardzo dobry. Przebieg to 74787. W zestawie: -oryginalny karton z wszystkimi instrukcjami itp -2 baterie z ładowarką -kabel umożliwiający zasilanie prądem zmiennym -karta CF 32GB Cena: 1800zł z wysyłką.
 3. Mam na sprzedaż teleskop WIlliam Optics Zenithstar 61 z korektorem. Teleskop w bardzo dobrym stanie. Jedynym problemem jest brak dwóch śrubek w miejscu mocowania guidera jednakże nie wpływa to w żaden sposób na optykę. Cena: 2100 zł z wysyłką. Pełna specyfikacja: https://williamoptics.com/zenithstar-61
 4. Kupię Nikona d610 najlepiej zmodyfikowanego.
 5. @Robson_gproblemy z flattenerem i poruszone gwiazdy w rogach.
 6. Mgławica Ameryka Północna i mgławica pelikan. 4h materiału w klatkach po 5 min. William Optics zenithstar 61, HEQ5, Canon 5d mark II, optolong L-PRO, guiding.
 7. Mgławica serce. 60x300s ISO1600. wo zenithstar 61, HEQ5, Canon 5D Mark II, Optolong l-pro, guiding.
 8. Mgławica koński łeb i mgławica płomień. 2.5h naświetlania 30x300s ISO1600. HEQ5pro, WO zenithstar61, Canon 5d mark2, Optolong l-pro, guiding.
 9. @Tayson wtedy podłączam osobno montaż i kamerę do laptopa po dwóch kablach i phd to wykrywa czy jak ?
 10. @omikron20 bardzo możliwe, sam phd2 mówi, że może to być problem kabla
 11. @Tayson czyli używanie eqmod to jedyne co może mi pomóc ?
 12. Zwariować idzie od tego guidingu...
 13. Witam szukam kogoś kto pomoże mi z guidingiem, sprawa wygląda tak, używam PHD2 do guidowania i za każdym razem jak klikam kalibracje to przy kalibracji east jest taki error "Little or no east movement was measured, so guiding will probably be impaired. Check the guide cable and use the Manual guide to confirm basic operation of the mount". Mimo tego erroru kalibracja się kończy i zaczyna się guidowanie. wykres na początku wygląda dobrze, i losowo w trakcie robienia klatki albo zaraz po zaczyna szaleć, czasami dopiero po kilku klatkach. Najdłuższa klatka jaką próbowałem zrobić przy tym guidingu
 14. Witam kupię Sky Watcher HEQ5 pro najlepiej belt mod ale zwykły tez rozpatrzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.