Jump to content

Paniki

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutral

About Paniki

 • Rank
  Regulus

Kontakt

 • Strona WWW
  https://eleserwis.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków
 • Zainteresowania
  Elektryka, elektronika, fotografia ogólna i portretowa, a także nocna ;) Taniec - West Coast Swing :D
 • Sprzęt astronomiczny
  Lornetka Minolta 8x40 Standard
  Canon 5D Mark II + kilka tanich stałek i zoomów

Recent Profile Visitors

403 profile views
 1. Po prostu na poszukiwanie zabytków trzeba mieć zezwolenie, niezależnie czym się ich szuka. Nie wiadomo jak interpretować zabytek i czy aluminiowa łyżka z PRL czy kawałek złomu z syreny lub zagubiony pierścionek babci jest zabytkiem. Posiadanie wykrywacza już jest traktowane jako domniemywanie o poszukiwaniu zabytków i dlatego jest z tym problem.
 2. Dziś przyszła, działa ok. Wysyłka z polski to w tym przypadku wysyłka z chin z przeklejoną etykietą, więc nie polecam. Inna rzecz, kupiona z chin tydzień później (a po opiniach dość szybkie wysyłki gość ma) przyszła dzień wcześniej
 3. Nie chcę tutaj wróżyć, ale jak kiedyś kogoś pytałem to było rzędu 140zł.
 4. Dostałeś już czy tak pytasz?
 5. Wiem, kupiłem najpierw od kolegi z forum, ale okazała się chyba trefna, więc wziąłem tą z wysyłką z polski, która myślałem, że dojdzie do paru dni max no i cóż. A tą wyżej kupił kolega
 6. I ja również próbowałem i będę bardzo wdzięczny, nie testowałem co prawda demo, ale chętnie bym kupił od razu
 7. Nie no, filtr już mi dotarł z chin po około 3 tygodniach z miesiąc temu. Pytam o te polskie jak to działa i na ile zależy to od samego sklepu?
 8. O, poznaję statyw Fakt, cenowo i jakościowo dobra pozycja w stosunku do typowych stalowych A co do setupu, jak wychodzi? Mi dużo lepsze rezultaty dawało nie używanie tej L szyny, tylko bezpośrednio na montaż głowica kulowa pod aparat. Być może to była też kwestia ugięć i rozjechań polarnej, bo używałem go tylko na statywie foto - stalowy mi się nie mieści na parapet w oknie
 9. Ktoś ma doświadczenie z tą polską wysyłką? Po problemach z kamerką, kupioną od innego użytkownika, kupiłem z linku wyżej, wysyłka z polski OTHER PL, jednak po 14 dniach ani widu ani słychu. Jest niby polski numer śledzenia, ale nie znajduje.
 10. Mogę odstąpić za 80zł + wysyłka z 16 kurierem. Mam z mocowaniem.
 11. Posiadam cały komplet, pudełko, papierki. Używałem go kilka lat i przyszedł czas na lepszy Doklejony jest programowalny dandelion, dzięki któremu ma się potwierdzenie ostrości. Można w nim ustawić na stałe zapisującą się wartość przysłony, ogniskową i mikrokalibracje (kalibracja front i back focusu). Bardzo dobrze sprawdzał się przy portretach. Jeśli tylko się trafiło to ostrość na zdjęciu/oczach była bardo dobra, wydaje mi się, że lepszy egzemplarz niż testowali w optycznych Przykładowe zdjęcie to 100% crop z 5D2, bez wyostrzania i moje szerokie zdjęcie M42 Tutaj większość zdjęć nim robiona: https://500px.com/adam_jaskiernik 650zł do negocjacji, odbiór w Krakowie, bądź wysyłka.
 12. Poza niedawno rozpoczętym astrofoto hobby, to była to również elektronika, naprawy itp. Lubiłem wcześniej zbierać polski sprzęt audio. Fotografuję również ludzi, choć nieco to ucierpiało kiedyś z powodu znalezienia czegoś nowego, a mianowicie tańca
 13. Mi się udało, ale w PHD. SharpCap działał przez chwilę, a później się wywalał. Mówię tutaj o używaniu Live View jako "kamerki".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.