Jump to content

mlodyst

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About mlodyst

 • Rank
  Antares
 1. takie tam :-) Tatry z Wiślicy http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,15160030.html#BoxSlotII3img To naprawdę 200km jak sugeruje GW?
 2. Panowie, czy tutaj przypadkiem jakieś pagórki nie raczyły się pokazać? http://katowice.gazeta.pl/katowice/51,35063,13916979.html?es=off&i=12
 3. Pojawiło się nie widziane od dawna z mojego okna światełko na Skrzycznem :-) Rano może być ciekawie...
 4. Dzięki Ci dobry człowieku podeślij proszę link do panoramki z GSD. BTW - widzę, że walka o zdjęcie roku będzie toczyła się do samego końca :-)
 5. Dzięki za info, ode mnie to niecałe 10km, może się kiedyś wybiorę. Czyli samochód po prostu przy drodze został ?
 6. brak słów... Zdjęcie ma tez inne "smaczki" - np. Katedra w Sosnowcu wydaje się być tuż za hotelem Szafran, a Jaworzno III leży w Piaskach. Znajdzie się dobra dusza i opisze obiekty sakralne, mieszkalne i przemysłowe ? Czy ta miejscówka w Wojkowicach leży na końcu jakiejś ulicy ? Jaki potencjał miejsca w porównaniu z Dorotką ? EDIT: na mapie wyglądało na ulicę, na zdjęciach widać polną dróżkę... gdzie zostawiliście samochody ?
 7. Panowie, za te wypowiedzi to powinno się Was wpisać na listę, ale czarną Nie jestem ani stary, ani jakiś strasznie zapalony ale uwierz mi, jedno drugiemu w ogóle nie przeszkadza Maciek, Bardzo chętnie, ale o proponowanej przez Ciebie porze to tylko czwartek, pt i sobota wchodzą w grę (i od października). Jak będzie mało chętnych mogę przyjść z braćmi i szwagrem.
 8. Jeżeli warunki się nie poprawią już Szpiglasowa będzie dużym wyzwaniem...
 9. Wziąłem się do roboty i powrzucałem trochę zdjęć z tatrzańskich wycieczek Są takie, jakie wyszły - bez dodatkowej obróbki i kadrowania. Chętnie obejrzę Wasze zdjęcia ze szlaków Wróciłem 2 tygodnie temu a już jestem "na głodzie" ... P.S. wiem, że miało być "z daleka" ale może temat będzie częściej odświeżany
 10. Mam jeszcze dziś obowiązki rodzinne i obawę, że może się w ogóle nie udać Skybar tym bardziej odpada. Pradziad z wysypiska
 11. Koledzy byli na wysypisku ? Edit: od rana widzę z okna (Czeladź) Skrzyczne, kontrast coraz lepszy. Po południu może wpadnę na Dorotkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.