Jump to content

sp2ukx

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sp2ukx

 • Rank
  Altair
 • Birthday 10/30/1965

Kontakt

 • Strona WWW
  http://
 • Facebook / Messenger
  4784629

Informacje o profilu

 • Skąd
  Toruń
 • Zainteresowania
  astronomia, modelarstwo lotnicze, elektronika.
 • Sprzęt astronomiczny
  U-boot 150/900, lornetka 20x50, Philips PCVC860K long exp. i takie tam.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No kolega inż. przecież dał Ci linkę do przetłumaczonej wersji strony. Jeśli jednak nie łapiesz tematu elektronicznego to nie bierz się za takie rzeczy. Napiszę tak: temat nie jest trudny ale potrzeba chociaż troszkę wiedzy, silnych nerwów i odpowiedniego sprzętu do tak delikatnych rzeczy.
 2. Jak najbardziej. Latają satelity wykonane przez grupy amatorów krótkofalowców. Oczywiście są wystrzeliwane przez normalne komercyjne firmy. Satelity takie umożliwiają łącznośc na różnych częstotliwościach i różnymi sposobami. Temat jest jak duża rzeka. To nie miejsce do pisania o tym. Są odpowiednie fora i strony internetowe o krótkofalarstwie. Przy okazji żegnam krótkofalarskim 73! SP2UKX - Janusz.
 3. Jak najbardziej da się ten sprzęcik przerobic na "long. exp".
 4. Książka znalazła nabywcę. Proszę o zamknięcie wątku.
 5. Jakiś czs temu opisywałem swoje perypetie dotyczące dostawy w/wym zamówionej pozycji książkowej. Koniec końców zamówiłem książkę w innej księgarni i w efekcie mam dwie. No więc jedną sprzedam z chęcią. Jestem teraz w trakcie czytania i powiem szczerze - podoba mi się zawartość. Zainteresowani mogą znaleźć w sieci opis tej pozycji. Moja cena to 35 zł. Oczywiście książkę wyślę na swój koszt. W załączeniu jest paragon z ceną jaką zapłaciłem (46zł).
 6. Ale numer!!! Dotarła książka, o którą toczyłem boje z tą podejrzaną księgarnią. Dziwnośc jednak pozostała. Książka została wysłana z innej księgarni. Szkoda tylko, że w miedzyczasie dokonałem już takiego zakupu w innym źródle. Teraz mam dwa egzemplarze tej samej książki. Jeden pewnie będę chciał sprzedac w odpowiednim dziale AF.
 7. No to pogrzebałem w sieci i teraz mam pewnośc, że trafiłem na totalną "ściemę". Ta księgarnia jest oceniana na różnych portalach tylko negatywnie. Co ciekawe na Allegro właściwie jest ok. Ale tylko do pewnego czasu. Później niknie jako aktywny allegrowicz. No cóż zadzwoniłem do właściwego Mu Urzędu Skarbowego - polecili napisa pismo. To napiszę - bynajmniej nie anonim.
 8. Napiszę do Ciebie na priv. Ale to za jakiś czas - abyś może pojechał i "naocznie" sprawdził. Z samej ciekawości i ku przestrodze.
 9. Ja poszedłem dalej. Mam również tel. komórkowy. Niestety pod oba numery można sobie dzwonić do woli i porozmawiać z automatem. Nigdy nie odbiera żywa istota.
 10. No właśnie nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten temat.
 11. Witam wszystkich. Znalazłem jakiś czas temu w sieci takie coś:http://literacka.pl/index.php. A w środku tego wirtualnego przybytku takie cosik:http://literacka.pl/nauka-astronomia-c-234_193.html. Wybrałem interesującą mnie literaturę, przelałem pieniądze według instrukcji. I co? Ano nic. Cisza jak po śmierci organisty. Może koledzy z Krakowa zorientowaliby się co to za "wynalazek" do wyciągania pieniędzy. Osobiście jestem z Torunia i trudno mi sprawdzić co to za "gagatek" prowadzi ten biznes. Pewnie już utopiłem te parędziesiąt złotych ale chciałbym chociaż czegoś się dowiedzieć.
 12. Kamerka sprzedana. Proszę o zamknięcie wątku.
 13. Ogłoszenie aktualne. Kamerka jest nadal do sprzedania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.