Skocz do zawartości

Dziwna księgarnia - UWAGA!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Znalazłem jakiś czas temu w sieci takie coś:http://literacka.pl/index.php. A w środku tego wirtualnego przybytku takie cosik:http://literacka.pl/nauka-astronomia-c-234_193.html.

Wybrałem interesującą mnie literaturę, przelałem pieniądze według instrukcji. I co? Ano nic. Cisza jak po śmierci organisty. Może koledzy z Krakowa zorientowaliby się co to za "wynalazek" do wyciągania pieniędzy. Osobiście jestem z Torunia i trudno mi sprawdzić co to za "gagatek" prowadzi ten biznes. Pewnie już utopiłem te parędziesiąt złotych ale chciałbym chociaż czegoś się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, abyś "utopił". Nie wygląda to na przekręt.

 

Ja z zasady nie kupuję tam, gdzie nie mam kontaktu telefonicznego. TO jakieś maleństwo i gość pewnie się nie wyrabia - biedaczysko ;) Działalność bardziej dla sztuki, niż zarabiania na ferrari, dlatego taka, a nie inna obsługa. Komercha na większą skalę ma tę zaletę, że jest dobrze zorganizowana ze świetną obsługą - vide merliny, czy inne amazony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna sprawa z ta księgarnią, bo jest NIP, REGON - rzeczywiście może być tak jak mówi Jesion (facet nie wyrabia).

 

 

To może rzeczywiście założyć osobny dział: "nie polecamy w sieci", tak ku przestrodze innym.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pod te namiary - to z ich portalu literackiego:

Portal Literacki - Fabrica Librorum 1998-2006

tel.: 012 6323040, e-mail: fabrica@civ.pl

Ja poszedłem dalej. Mam również tel. komórkowy. Niestety pod oba numery można sobie dzwonić do woli i porozmawiać z automatem. Nigdy nie odbiera żywa istota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może koledzy z Krakowa zorientowaliby się co to za "wynalazek" do wyciągania pieniędzy.

 

Witam, próbuj jeszcze się kontaktować. Teoretycznie mógłbym się tam przejechać i zapytać co jest nie tak, ale to najwcześniej w piątek około południa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbuj jeszcze się kontaktować. Teoretycznie mógłbym się tam przejechać i zapytać co jest nie tak, ale to najwcześniej w piątek około południa...

Napiszę do Ciebie na priv. Ale to za jakiś czas - abyś może pojechał i "naocznie" sprawdził. Z samej ciekawości i ku przestrodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Znalazłem jakiś czas temu w sieci takie coś:http://literacka.pl/index.php. A w środku tego wirtualnego przybytku takie cosik:http://literacka.pl/nauka-astronomia-c-234_193.html.

Wybrałem interesującą mnie literaturę, przelałem pieniądze według instrukcji. I co? Ano nic. Cisza jak po śmierci organisty. Może koledzy z Krakowa zorientowaliby się co to za "wynalazek" do wyciągania pieniędzy. Osobiście jestem z Torunia i trudno mi sprawdzić co to za "gagatek" prowadzi ten biznes. Pewnie już utopiłem te parędziesiąt złotych ale chciałbym chociaż czegoś się dowiedzieć.

No to pogrzebałem w sieci i teraz mam pewnośc, że trafiłem na totalną "ściemę". Ta księgarnia jest oceniana na różnych portalach tylko negatywnie. Co ciekawe na Allegro właściwie jest ok. Ale tylko do pewnego czasu. Później niknie jako aktywny allegrowicz. No cóż zadzwoniłem do właściwego Mu Urzędu Skarbowego - polecili napisa pismo. To napiszę - bynajmniej nie anonim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer!!! Dotarła książka, o którą toczyłem boje z tą podejrzaną księgarnią. :D Dziwnośc jednak pozostała. Książka została wysłana z innej księgarni. :unsure: Szkoda tylko, że w miedzyczasie dokonałem już takiego zakupu w innym źródle. :angry: Teraz mam dwa egzemplarze tej samej książki. :D Jeden pewnie będę chciał sprzedac w odpowiednim dziale AF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.