Jump to content

BODI

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  883
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

333 Good

About BODI

 • Rank
  Wega
 • Birthday 04/17/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Lipinki woj.malopolskie
 • Zainteresowania
  Kowalskie Space-Art'y...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W końcu chwila czasu aby coś naskrobać. Witam gorąco wszystkich zlotowiczów, jakoś tak w moim odczuciu chyba był to najfajniejszy zimowy Dziękujecie mi i Pawłowi ale to wy jesteście kwintesencją pozytywności tych spotkań no i ta kuchnia... od dawna przecież wiadomo że dobrze i smacznie najedzony człowiek to szczęśliwy człowiek. Kurcze nie mam prawie żadnych fotek ze złotu i tu prośba wrzucajcie co się da
 2. Jeśli chodzi o sobotnie jedzonko to powiedzmy śniadanie o godz 9 a obiad o 15. Jutro na miejscu będziemy tę sprawę dokładnie ustalać.
 3. Tak. W ośrodku płatność tylko gotówką, natomiast najbliższe sklepy znajdują się w Dukli lub w Tylawie oddalone o ok 10km
 4. Patrząc na prognozy temperatur to możliwe że te do gnoju mogą się przydać Ciężko coś w tej kwestii doradzić.
 5. Już pędzę z odpowiedzią. Początkowo nie była jasna sytuacja ile osób zdeklaruje się na piątkowy przyjazd i o której godzinie itd itd. Lecz jak się okazuje w piątek będzie nas około 15-20 a śniadanie to w zasadzie żaden problem. Sobotnie śniadanie to dopłata prawdopodobnie 15zl. Dokładnie wszytko będziemy ustalać w piątek gdy już się spotkamy a to już za dwa dni Pozdro.
 6. Gumowy, wpadaj! Coś płaskiego się zawsze znajdzie, ewentualnie na zewnątrz coś ulepimy bo tam jest śnieg
 7. Aktualne warunki w Beskidzie Niskim z dnia wczorajszego. Jakieś 40km od Farfurni w kierunku Gorlic. Tu patrzymy dokładnie w stronę Dukli (Zawadzki Rymanowskiej) Zima że hej!
 8. Haha jednocześnie wspomnieliśmy te czasy Fajne zimy były również później w Odernem.
 9. Prawdopodobnie czarny asfalt aż na miejsce. A w środku tygodnia ma być jeszcze 8*C. Co za styczeń. Czy ktoś pamięta II zimowy w Radocynie? Wtedy to pięknie dosypało :-)
 10. Cześć. W ostatnich dniach dopisały się jeszcze 2 osoby., teoretycznie wszystkie prycze są już zajęte. Jest możliwość dostawic kilka leżanek. Wyślij zgłoszenie abym miał Cię w bazie a wieczorkiem odpiszę. Pozdro.
 11. Zastanawialismy się nad panelem giełdowym ale widzę że o tym wspominacie więc zrobimy giełdę i proponujemy to od razu w sobotę tak aby można było przez okres zlotu obmacać i przetestować daną rzecz.
 12. Właśnie zaktualizowalem listę uczestników i prawdopodobnie jesteśmy blisko pełnego stanu. Wieczorem ogarnę dokładnie wszystkie miejsca leżące jak i te stojące i będziemy wiedzieć czy wszyscy leżymy. :-) Hejho
 13. Witajcie. Tak wygląda lista uczestników na chwilę obecną. PawelBe BODI Ela Majka P. K. Grzędziel Lukasz83 Piotr4d donPedro intruz Pav1007 Darula angelscorpion Marcinos Bartolini Panasmaras Aśka Astrobonq Krzysztof z Bagien Zosia Maetrik Małgorzata gryf188 K. D. B. D. K. G. + 1 Amper Lukthor Dominika MateuszW AX Wismat mario_b P. Z. arthoor86 Agatek Marcin Winter Ł. Sz. I. O. MAWMarecki Piotrek_w Barbara Zybert Kudi145 Tam gdzie są tylko Inicjały nie otrzymałem zgody na publikację nicków lub imion. Oczywiście piszcie w tej sprawie to będziemy zmieniać. Jeśli kogoś niema na liście to też piszcie :-) No i mamy jeszcze kilka miejsc wolnych tak więc niezdecydowani niech się decydują. >>I kasiorkę wpłacajcie bo powoli zaczynają nam się wydatki<< Coś jeszcze? YYyyyyy chyba tyle :-) HejHo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.