Jump to content

blazer1983

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About blazer1983

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodaję możliwość rozłożenia platności na raty.
 2. Ja mam 178 i bez problemów prowadze obserwacje.
 3. Dzieki Pablito bo tak prawde mowiac to nawet nie wiedzialem z czego
 4. Lustro chyba z Pyrexu grubość 40 mm 18 punktow pająk trojramienny jak znaczek mercedesa.
 5. Witam wszytskich. Do sprzedaży idzie moja osiemnastka lustro 18" ogniskowa 1845mm Do oryginalnej konstrukcji dołożyłem aktywne chłodzenie lustra. Teleskop w stanie bardzo dobrym. Cena 8000zł lub zamienie na montaż NEQ6 Pro + dopłata.
 6. Z chęcią przyłącze się do projektu i dodam coś ze swoich okolic 1.Trzebień 51°25'24.9"N 15°39'04.6"E Miejscówka koło Bolesławca na dolnym śląsku, na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Dojazd jest całkiem całkiem chociaż jest to miejsce po dawnym poligonie rosyjskim i trzeba uważać na ostatnim odcinku żeby się nie zakopać Niebo jest tam ciemnie 2 w skali Bortle'a. Niezmiernym plusem jest to, że nic nie zasłania horyzontu Jest co prawda mała łuna od sodówek z pobliskiej sortowni śmieci ale da się to przeżyć 2. Kruszyn 51°16'32.3"N 15°37'46.5"E Miejscówka na szybkie wypady jak nie mam za dużo czasu. Niebo całkiem ładne, widać już ładnie drogę mleczną. Od strony zachodniej spora łuna od Bolesławca, od strony północno-wschodniej kilka sodówek w odległości około 1 km. Dojazd bardzo dobry. 3. Zatom 53°07'58.5"N 15°50'48.2"E Miejsce zlotów forumastronomiczne.pl i pewnie nie tylko Pierwszy raz jak tam pojechałem to łapałem się na tym, że coś kątem oka jasno świeciło nad głową, kiedy podnosiłem głowę ku niebu okazywało się, że to tylko jasne gwiazdy Dodaje kilka fotek ze zlotu w marcu:
 7. Witam. Odświerzę temat i zapytam czy powstała ostateczna metoda ustawienia na biegun północny przy pomocy PHD lub innego programu. Najlepiej jakis tutek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.