Jump to content

.zombi.

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

.zombi. last won the day on March 28

.zombi. had the most liked content!

Community Reputation

4102 Excellent

1 Follower

About .zombi.

 • Rank
  Kanopus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Kraków/Wojnicz
 • Sprzęt astronomiczny
  Montaż, kamera, obiektyw.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój jak dotąd działa bez zarzutu z win10 ale przykładowo musiałem odpuścić temat sterowania montażem bo na 2 różnych modułach bluetooth montarz się rozłączał - może ktoś chce kupić moduły ?
 2. Może zmień COM port w ustawieniach na jakiś cywilizowany Generalnie najlepiej takie tematy zgłaszać bezpośrednio do JoLo
 3. Ładnie wykorzystał potencjał tego regionu, brawo. Mam pytanie dotyczące flow z gwiazdami, przyglądając się swojej fotce widzę że część z nich właściwie zniknęła: abstrahując już od tego czy to dobrze czy źle to czy mógłbyś opisać jak obchodzisz się z gwiazdami (oczywiście bez zdradzania tajemnic warsztatu).
 4. Fajny obiekt i cała reszta choć ja bym skadrował inaczej
 5. Bo to typowe dla Tomasza demo jest, tu nawet luminancji nie ma a wy już kołki ciosacie.
 6. Ludziska, Tomasz rzuca przynętę, zanęca, pewnie ma już zyliard godzin wypalonego NB.
 7. Można by zacząć od info ile kosztują filtry bez zniżki. Można też napisać do producenta i zapytać od jakiej kwoty jakiej zniżki można się spodziewać a następnie zbierać chętnych. Ja myślę o zmianie filtrów ze względu na halo więc nie ukrywam że mógłbym być zainteresowany.
 8. Chodzi oczywiście o kolor w Bin2 - czy ktoś ma jakieś przemyślenia lub dowody na słuszność któregoś z rozwiązań ? Oczywiście nie chodzi mi tu o to do czego kto jest przyzwyczajony albo komu i tak wychodzi dobrze czy że kolor mniej istotny i można olać tylko mierzalny efekt. Za sugestie z góry dziekuje.
 9. Po przesiadce na PIX szybko zorientowałem się że ani średnia ani nawet mediana nie wywalają skuteczne satelit (tak jak robił to program z którego się przesiadłem) bez wyboru algorytmu odrzucania - a algorytm odrzucania specjalnie jest ustawiony na non żeby użytkownik wykonał wysiłek umysłowy a nie dlatego że można go zostawiać na non i tak jak w większości przypadków w pix jakoś tam zadziała. Rozumiem że masz wyżartą fotkę przez nisko lecący samolot to wtedy zapewne można użyć Twojej sztuczki ale ja takie klatki raczej wywalam. Nikogo nie namawiam, popróbujcie i stakujcie jak wam n
 10. Z tym że to co Maciej pokazał to jest zdaje się kombinacja. Ta ze screena.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.