Jump to content

Natasza201

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Natasza201

 • Rank

Recent Profile Visitors

344 profile views
 1. Witam, mogłabym podłączyć swoje pytanko na ten sam temat? Otóż, za rok chciałabym startować w tej olimpiadzie i pomału już się do tego przygotowuje, rozwiązuje różne zadania. Czy mógłby mi ktoś pomóc z zadaniem 6? "Gwiazdy, które przy braku ziemskiej atmosfery byłyby stale niewidoczne (tzn. ich wysokości byłyby stale ujemne), na skutek zjawiska refrakcji atmosferycznej mogą nigdy nie chować się pod horyzontem astronomicznym. W jakich szerokościach geograficznych jest to możliwe?" Nauczyciel niestety nie zna się na astronomii, a książka i znajoma przeczą sobie wzajemnie. Za wszelką
 2. Witam, jestem nowa na tym forum. Poszukuje osoby chętnej na konkurs astronomiczny, polegający na stworzeniu projektu na wybrany temat związany z astronomią, w wieku 14-19 lat, która uczęszcza do szkoły ponadgimnazjalnej. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, no poza tym, że musi to być Polska. Przede wszystkim liczy się miłość do astronomii lub jakiejkolwiek dziedziny pokrewnej. Temat na jaki praca zostanie napisana, jest do ustalenia. Edit: Ten konkurs to Oddyseus II (http://www.odysseus-contest.eu/pl/) i naprawdę pilnie potrzebuje kolejnej osoby do projektu.
 3. Natasza201

  Natasza201

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.