Jump to content

Warinkos

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Warinkos

 • Rank
  Alnitak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kurde koleś ma głowę na karku, nieźle sobie to obmyślił.
 2. Ja też, jest to naprawdę rzadko obserwowalne zjawisko.
 3. fiufiufiu mam nadzieję że się pochwali zdjęciami.
 4. Cóż mogę rzec ŻYCIE, taka prawda niestety. Z tego co przeczytałem następna ciekawsza koniunkcja Jowisza z Saturnem będzie za 60 lat. Nie będzie to taka gratka jak dzisiaj ale jednak. Może dożyję
 5. nom niestety żeby akurat dzisiaj były chmury
 6. A u mnie same chmury i jak tu oglądać???? Kupiłem sobie nawet specjalnie na tą okazję napęd śledzący a tu klops!! Dlaczego dzisiaj są chmury?!
 7. kupiłem z pilotem mam nadzieję że przyjdzie do poniedziałku!
 8. To świetnie!!! wielkie dzięki za pomoc. Dzisiaj sobie kupię mam zamiar wypróbować zestaw w poniedziałek. W końcu jest wielka koniunkcja Jowisza i Saturna!
 9. aha okej dzięki wielkie. I jeszcze jedno taki system trzeba mieć podpięty do jakiegoś programu czy poprostu namierzam obiekt i odpalam śledzenie?
 10. Mam takie pytanko, patrzyłem się za napędami 2 osiowymi i znalazłem kilka które by mnie interesowały. Ale chciał bym wiedzieć czym on się różni od napędu jednoosiowego (oczywiście po za tym że posiada dodatkową oś obrotu co zwiększa pole manewru).
 11. Hejka chciał bym kupić jakiś podstawowy zestaw do śledzenia planet do mojego teleskopu Synta Sky-Watcher SK1309EQ2. I prosił bym o polecenie jakiegoś sprzętu nie szukam profesjonalnego systemu ale takiego podstawowego. Mógł by mi ktoś coś polecić? Albo powiedzieć gdzie szukać?
 12. oki dzięki za info już sobie założyłem konto na tamtym forum.
 13. Nie miałem takiego zamiaru. Jednak uważam że jest to wydarzenie godne uwagi, założyłem ten wątek aby można była się podzielić ciekawymi informacjami na ten temat jakimiś linkami, zdjęciami własnymi spostrzeżeniami. Ale zeszliśmy z tematu więc może zostawmy te bezcelowe spory i wróćmy do tematu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.