Jump to content

Warinkos

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Warinkos

 • Rank
  Alderamin
 1. Hymm rozumiem co chcesz mi przekazać, nigdy nie patrzyłem się na to z tej strony. Jednakże idę na astrofizykę nie tylko ze względu na to, iż chce w przyszłości zostać astronautą ale też dlatego że mnie to interesuje. Jak mi się n ie powiedzie to zawsze mogę pracować jako astrofizyk to też ciekawe. Jeśli chodzi o iście w kierunku przemysłu kosmicznego, to ciekawa opcja nie myślałem o czymś takim jak i o turystyce kosmicznej. Co do tego tekstu to rozumiem to bardzo dobrze mieszkam w sosnowcu, i wiele razy ludzie się z tego śmieją więc wiem jak to jest.
 2. O co chodzi bo nie rozumiem? Jestem tu nowy a ten temat to mój pierwszy. Jeśli chodzi o ortografię, to zdaję sobie sprawę iż mam z nią problemy, i staram się jej uczyć. Prosił bym o bezpodstawne nie posądzanie.
 3. Jeśli chodzi oto to ja nie pytam się o potwierdzenie tego czy to dobry wybór. Pytałem się oto co muszę zrobić aby osiągnąć uw cel, a to całkiem co innego. Rozumiem iż szukanie odpowiedzi na takowe pytania na forum to zły pomysł i zdaję sobie z tego sprawę dlatego nie pytam się o coś takiego.
 4. W sumie to nawet interesuję się robotyką, ale nie miałem okazji jeszcze rozwijać tej pasji, zawsze chciałem zbudować własnego robota, i jestem na etapie zbierania wszelkich przydatnych części. Jeśli nie uda mi się zostać astronautą, to zawsze mogę zostać naukowcem to też ciekawa praca. Chcę pójść na astrofizykę ponieważ uwzględniam opcję iż mogę się nie dostać, ale kto wie może kiedyś przyda się astofizyk w kosmosie.
 5. Do chin to nie chcę, po pierwsze chiński jest trudny, a po drugie tam jest komuna i państwo totalitarne. A co do wykształcenia astronomicznego to jest trochę przydatne. Przynajmniej mi się tak wydaje.
 6. Jeśli chodzi oto to moja wada jest prawdopodobnie uleczalna tylko jeszcze rosnę i dlatego nie mogę prawdopodobnie się jej pozbyć. A te operacje miałem dawno i od tamtego czasu nie miałem już problemów.
 7. Tak ale jeśli ktoś był by naprawdę dobry to by tą osobę wzięli, a jeśli chodzi o szybkie przyswajanie informacji to myślę że nie mam z tym problemu. Jestem osobą lubiącą dużo czytać, uczę się praktycznie bez problemów, jeśli mi się chce. Więc akurat w tej kwesti1 nie powinno być problemów, bardziej chodziło by oto czy inne kraje pozwoliły by abym został astronautą ponieważ polska zaczęła by się liczyć w dziedzinie astronautyki.
 8. Nie mam chorego serca ani żadnych alergii nie chorowałem też na nic poważniejszego poza ospą, nie palę, nie piję, używek też nie biorę. Mam tylko lekko krzywy kręgosłup i w związki z tym chodzę na gimnastykę korekcyjną. A w dzieciństwie miałem 2 operacje na przepuklinę. To wszystko.
 9. To fajnie że są ludzie którzy badają asteroidy mogą dostarczyć nam one wielu ważnych informacji o kosmosie jak i cyklu powstania naszej planety.
 10. Tak ale jest jeszcze ESA gdzie powinno być łatwiej się dostać.
 11. Ciekawe artykuły wynika z nich że nawet z wadą wzroku jeśli mam soczewki kontaktowe mam szansę się dostać. Potrzebne jest wysokie wykształcenie oraz przelatane godziny na odrzutowcach. Wszystko co uwzględniłem, czyli jeśli uda mi się zrealizować to co zamierzam mam szansę się dostać. Co prawda nikłą ale jednak.
 12. Rozumiem te trudności ale uważam że nie należy się poddawać bo co wtedy osiągnę?
 13. Co będzie to będzie ale warto zawsze spróbować Jeśli chodzi o oczy to raczej nie będzie duży problem są soczewki kontaktowe, oraz operacje na oczy więc ten problem można rozwiązać
 14. Dzięki za info a jeśli chodzi o niezepsucie sobie oczu to chyba trochę późno mam już okulary
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.