Jump to content

Motloch Franciszek

Społeczność Astropolis
 • Posts

  1000
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Motloch Franciszek

 1. Sprzedam używaną nasadkę bino Maxbright II.Kpl. fabryczny.https://deltaoptical.pl/nasadka-binokul ... -ii-zestawPrzelot pod okularami 27mm.Teraz pokrywy pryzmatów są zdejmowane.Fabrycznie były oklejone gumą i pod gumą śrubki do przykręcenia osłonki i też osłonka przyklejona.Pryzmaty były ustawiane,bo nie leżały na prowadnicach.Konstruktor nie przewidział wkrętów dociskajacych pryzmaty od góry i od spodu.Cena z wysyłką 1800 zł.Fotki póżniej.
 2. Sprzedam barlowa GSO ED 2x 2".W kpl:barlow kpl z redukcją 2"/1,25",zatyczki,oryginalne pudełko. https://deltaoptical.pl/soczewka-barlowa-do-gso-ed-2x-2-quot Cena z wysyłką 190 zł.
 3. Jeżeli to było mnimalnie,to na oku wiodącym,trzeba było nic nie regulowac. Poszukaj,ktoś profesjonalnie się tym zajmuje .Oczy masz bez wad Dlatego pytam,bo ja każdą nasadkę bino,muszę kolimować do moich oczu. http://www.astro-optyka.pl/2011/11/kolimowanie-justowanie-lornetek/
 4. Pozostała 1 szt.ER ~18mm.Wszystko w kpl:Okular Japan,oryginalne opakowanie,zaślepki z napisami TV.Cena z wysyłką 450 zł.
 5. Rezerwacja zwolniona.ER ~18mm.Cena 1 szt z wysyłką 450 zł.
 6. Cena z wysyłką 650 zł. W cenie dodaję nosek Baadera 2". https://deltaoptical.pl/baader-h3-2-t-2-nose-piece?from=listing
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.