Skocz do zawartości

GSO 12" F4


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam niemal nowy Teleskop Newtona GSO-Delta Optical 12" f4. Zakupiłem go 5 marca tego roku. Niestety zamiast polepszać mi się z kręgosłupem, pogarsza mi się i jestem zmuszony sprzedać teleskop. Wolę się nie przeciążać i ryzykować. Teleskop praktycznie jak nowy. Delikatnie stukneło mi się w wyciag co widać na zdjęciu ale nie ma to najmniejszego wpływu na funkcjonowanie. Strasznie miękkie to aluminimum ;). Wykonałem nim kilka zdjęć. Bardzo fajna rura do wizuala i foto. Można również przerobić kolosa do montażu dobsona lub wykorzystać optykę do budowy jakiegoś trussa. Sprzedaję ze wszystkim co było w komplecie tj. Szukaczem, obejmami, dovetailem w standardzie losmandy oraz przejściówką na 1,25".

 

Cena jaka mnie interesuje to 1850zł + wysyłka. Jest to spora okazja. Koszt nowego to: 2649zł w DeltaOptical. Mam oryginalne kartony więc nie powinno być problemu z wysyłką. Przy odbiorze osobistym 75zł taniej.

 

 

teleskop1.jpg

teleskop2.jpg

teleskop3.jpg

teleskop4.jpg

teleskop5.jpg

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.