Jump to content

sidaglez

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutral

1 Follower

About sidaglez

 • Rank
  Alnitak
 • Birthday 10/30/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  exeter
 • Sprzęt astronomiczny
  meade 8"

Recent Profile Visitors

1117 profile views
 1. Lustrzany obiektyw manualny. Mocowanie T2 sprawny. Odbiór osobisty Wrocław. Cena 400PLN
 2. Jak w tytule. Napęd sprawny 100% wraz z pilotem. Cena 200pln. Odbiór osobisty- Wrocław.
 3. <to nie miejsce na negocjacje cenowe - tak mówi regulamin Giełdy>
 4. Witam. Czy to 102/1300mm ? Czekam na przelew za aparat więc jeśli byłaby możliwość rezerwacji do poniedziałku to proszę
 5. Nagrywam przykładowo podczas jednej sesji Jowisza osobno na każdym filtrze w osobnych plikach, i podczas stacka w APP wrzucam każdy plik jako osobny kolor i on złoży mi i kolorowy obraz. Dobrze rozumiem? Dotychczas operowałem tylko na programie wx astro capture z webcamami stąd moje zapytanie. W programie od imaging source mam możliwość debayeringu na dwóch wybranych kolorach. Co to jest ten debayering?
 6. Jak za pomocą filtrów gbr dodać do obrazu kolory. mam dmk31, komplet filtrów gbr+ polarizer. Proszę mi wytłumaczyć na przykładzie jakiegoś programu jak rejestrować obraz by zestackować go jako kolorowy. próbowałem znaleźć to w internecie ale jedyne co się dowiedziałem to tyle ile wiem- że jest to możliwe za pomocą filtrów.
 7. Lornetka sprzedana. Temat do zamknięcia
 8. Jestem w pracy zdjęcia zrobiłem telefonem i na nim nie mam możliwości zmniejszenia obrazu już wykonanego
 9. Proszę o PW z adresem e-mail odnośnie zdjęć. Tu nie mogę wrzucić ze względu na rozmiar
 10. Zdjęcia w pw ze względu na rozmiar
 11. Będą z samego rana zarezerwowane
 12. Sprzedam lornetke w bardzo dobrym stanie technicznym i optycznym. W komplecie z pokrowcem i zestawem dekli. Zdjecia dodam jutro z rana. Mozliwa wysylka badz odbior osobisty (preferowany) we Wrocławiu.
 13. Lornetka w bardzo dobrym stanie optycznym i technicznym. Wraz z pokrowcem i kompletem dekli. Zdjecia wrzucę jutro. Wysyłka lub odbior osobisty (preferowany) we Wrocławiu.
 14. Problem nie wynika z oprogramowania lub ustawień tylko niekompatybilności sprzętu. Nie wiem z czego ona wynika. Na słabszym pc wszystko działa prawidłowo, na laptopie nie jestem w stanie uruchomić 30fps na żadnym programie i przy żadnym ustawieniu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.