Jump to content

Krzysiek T.

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  710
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Krzysiek T.

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 07/13/1984

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Skąd
  Warszawa
 • Sprzęt astronomiczny
  Sutter 25x100 + statyw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze, teraz będę czyścił. Mam procesor PIV 3.2Ghz Prescott, czy wymaga on "profesjonalnego" chłodzenia? Z wiatraków wybrałem dwa: 1. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17611 2. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24686 Który lepszy? I jak się używa tych past termoprzewodzących, na czym wogóle polega ich działanie? Czy polecacie jeszcze jakiś sprzęt do chłodzenia?
 2. Właśnie wyczyściłem mój komputer w środku i chodzi już znośnie Poza tym odkryłem, że jego głośna praca spowodowana jest wiatrakiem od procesora. Czytałem w necie, że wiatraki od Intela pracują głośno i są kiepskie, więc nie jest to żadna nowina. Jak zbiorę trochę kasy to przejadę się na giełdę na Batorego lub do Media Marktu i kupię nowy.
 3. Dzisiaj zabiorę się za rozkręcanie kompa, wcześniej tego nie robiłem bo był na gwarancji Jak przed chwilą zajrzałem w głębię biurka gdzio jest komputer, to włosy mi dęba stanęły - otwory wentylacyjne z boku obudowy są całe w kurzu, kurz aż z nich wystaje na parę centymentrów! I zdając się na moj słuch to właśnie z tego miejsca wydobywa się hałas, czyli tył obudowy z boku. Zaraz rozkręcę go i się przekonam
 4. W zasadzie od momentu kupna, to on nigdy nie chodził cicho:) Ale to co się dzisiaj dzieje to już przesada. Najpierw po włączeniu chodzi normalnie (no czyli troszkę warczy w moim przypadku), ale po 5min to już jest porządny hałas, na dodatek biurko mi lekko drga od tego, sam komputer też drży:/
 5. Cześć, mam problem z moim komputerem. Od dzisiaj zaczął bardzo głośno chodzić, cały czas wydaje taki sam nieprzyjemny dźwięk - po prostu buczy cały czas. Najprawdopodobniej jest to sprawa wiatraka, tylko którego? Czy jego wymiana to trudna rzecz?
 6. Ale kontrast Ten montaż jakiej firmy jest? (Vixen?)
 7. A możesz opisać w jaki sposób zostało między wami uregulowane wykonanie teleskopu? Chyba dostałeś od AK jakieś potwierdzenie, kwit, cokolwiek? To była chyba umowa o dzieło, jeśli nie zostało w niej wspomniane nic o zadatku, to lipa.
 8. Ha, masz rację! art 394 par1 KC W braku odmiennego zastrzeżenia umownego albo zwyczaju zadatek dany przy zawarciu umowy ma to znaczenie , że w razie niewykonania umowy przez jedną ze stron druga strona może bez wyznaczenia terminu dodatkowego odstąpić od umowy i otrzymany zadatek zachować, a jeżeli sama go dała, może żadać sumy dwukrotnie wyższej. Choć na oko to była raczej zaliczka, w końcu gdyby AK brał same zadatki, to by zbankrutował
 9. Jaki duży W jakiej dzielnicy robiłeś te zdjęcia?
 10. Aż strach kupować teraz teleskop. Za parę miesięcy może pojawić się GSO w cenie Synty i wtedy wogóle będzie rozpacz
 11. Uważaj, ta sarna może zwiastować odwrócenie biegunów Ziemii w 2012 roku. Powinieneś czym prędzej zgłosić to do Strefy 11 TVN, wczoraj mówili o takich rzeczach
 12. Dlaczego akurat tam? Przejedź się do Niemiec, Czech, Słowacji, Francji, Anglii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Szwajacarii, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Irlandii - wszędzie opinia o naszym rządzie, Sejmie, Prezydencie jest taka sama. Zadziwiające tylko dlaczego ludzie Twojego pokroju wciąż tego nie widzą.
 13. Może moderator powinien jakoś zadziałać?
 14. Naprawdę świetnie, tylko się zastanawiam czy wszystkie Synty pochodzą z tego samego źródła tzn. z tej samej taśmy produkcyjnej. Zależy mi na tym, żeby Synta kupiona w astroshopie nie była inną Syntą niż ta z DO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.