Jump to content

Pawlik

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1,005
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Good

About Pawlik

 • Rank
  Arktur

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Biłgoraj
 • Sprzęt astronomiczny
  Sky Watcher 14" GoTo, Daystar Quark, Coronado PST

Recent Profile Visitors

2,362 profile views
 1. Niech będzie ostatecznie 200 zł z przesyłką.
 2. Zamówiłem u kolegi Mitka oprawę filtra ERF - wszystko szybko, sprawnie a przede wszystkim profesjonalnie. Wszystko spasowane perfekcyjnie. Nie będę nawet wspominał ile takie gotowe oprawy kosztują w sklepach astro (szczególnie zagranicznych), tutaj cena bezkonkurencyjna.
 3. 230 zł z przesyłka, taniej nie będzie.
 4. Sprzedam filtr jak w temacie. Stan filtra oceniam na bardzo dobry, ale filtr posiada pewną "niedoskonałość". Na jednej stronie warstwy filtra są nieco zamglone. Z Baadera dostałem odpowiedź że jest to tylko efekt kosmetyczny, wynikający z naniesienia dużej ilości warstw. Rzeczywiście nie zauważyłem żadnego negatywnego wpływu na jakość obrazu -obraz jest czysty, ostry i kontrastowy. W związku z tym, że ta niedoskonałość może powodować pewien dyskomfort psychiczny, proponuję cenę 250 zł z wliczonym kosztem przesyłki kurierskiej. pzdr, Paweł.
 5. Sprzedam okular GSO Plossl 32mm, stan praktycznie idealny. 80 zł z przesyłką. pzdr, Paweł
 6. Sprzedam filtr Baader UV/IR Cut 2", stan bardzo dobry. 200zł z przesyłką. pzdr, Paweł.
 7. Do swojego SW dorobiłem złączkę 2" o długości 45mm wkręcaną w tuleję wyciągu, do tego dochodzi jeszcze ok. 9mm redukcji na 1.25" czyli łącznie ok. 55mm i wszystkie okulary jakie posiadam ostrzą poprawnie. Jedynym wyjątkiem jest 2" ES 24mm, którego nie da się całego wsunąć do przedłużki, ale i tak siedzi w niej stabilnie i prosto. Dzięki temu też nie brakuje wysuwu wyciągu aby z nim wyostrzyć. 50-55mm to chyba długość oryginalnych chińskich złączek dołączanych do SW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.