Jump to content

Rabbit

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Rabbit

 • Rank
  Alnitak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze trzeba dobry egzemplarz trafić takiego starocia. Ta sama nazwa a różne partie produkcyjne.
 2. M42 są tak tanie, że chyba warto się pobawić i potestować nieco, tyle że niektóre trzeba mocno przymykać. Ja lubię do dziennej się nimi pobawić.
 3. Tylko inteligentne lampy LED z redukcją mocy są przyszłością, ale kogo będzie na to stać, jak to najdroższe rozwiązanie inwestycyjne, choć oszczędza energię.
 4. Może zarządca AM nielubi poprostu monotonii pracy w administrowaniu i próbuje od czasu do czasu "rozruszać towarzystwo" żeby przypomnieć, że nadal istnieje? Zalecane by było nienakręcanie się nawzajem. Więcej załatwiania spraw na priv, a nie wywlekanie publiczne i będzie się funkcjonować w miarę normalnie. No poprostu nieco nerwowy człowiek zarządza tam i tyle. Może lepiej byłoby gdyby występował pod pseudonimem odcinając się od prywatnego wizerunku jak na wielu forach działają admini/moderatorzy? Może kiedyś odda stery komuś innemu. Mariusz P. rozwiązałeś jakoś sprawę z tą rejestracją na AM? Zauważyłem że na większości for jest możliwość kontaktu z administracją bez rejestracji po kliknięciu na dole strony KONTAKT. Na AM niestety nie ma chyba takiej opcji a to bardzo bardzo źle, bo nie można uzyskać łatwo pomocy.
 5. Racja. Też mnie czasem dziwi ta olewka problemów społeczności astromaniaków, gdy coś się źle dzieje w innym miejscu Internetu. Przecież w większości to ta sama społeczność tylko inna platforma. Jak co poniektórych tak bardzo boli, że pisze się tu niezależnie o innym forum, to możecie (decydenci) do kosza powrzucać wszystkie archiwalne wątki w tej sprawie i uznać, że sprawa załatwiona.
 6. Nie wiem. Ty to masz chyba jakiś poważny uraz do mnie. Najpierw proponuje mi, że mi baterie kupi, bo noce w miastach dla mnie ostatnio zbyt ciemne, a teraz to. Zakładkę ulubionych w przeglądarce robisz i masz skrót. Całe mnóstwo stron tak obsługuję i się z tym czuję świetnie. Ale dzięki za opinię. Strona główna powinna być bogata w bilbordy by zachęcić swym bogactwem nowych ciekawskich przybyszy, a stali bywalce mogą iść już na skróty, co czynię z przyjemnością. Możliwe, że ktoś pomyśli podobnie jak ja. Pozdrawiam.
 7. A nie można poprostu na skróty sobie linka do nowych podstawowych treści klikać z zakładek na własnym urządzeniu? : https://astropolis.pl/index.php?&app=forums&module=forums&controller=findpost&do=fluidStuff Same statusy też tak można wydzielić: https://astropolis.pl/index.php?app=core&module=system&controller=plugins&do=bimStatusFeed&widgetKey=bcsq92nhp Tak tylko podpowiadam jak kogoś obrazki nie interesują i chce szybkiego dostępu.
 8. Kąsał, kąsał i już są ofiary. Nerwowy widać człowiek. A tak przy okazji zapytam. Z tego co wiem trzeba co roku płacić za używanie licencji skryptu forum, ale czy można go dowolnie modyfikować? Wtedy jakiś obeznany w programowaniu może by poprawił to na smartfony?
 9. Dajcie spokój bo już się sfrustrowanemu adminowi podniosło ciśnienie i "kąsa" na AM.
 10. Ładnie wykonałeś. A ten "pręt" przy płozie i Dobsonie to jak działa? To jakaś sprężyna wyważenia? Maleństwo to łatwo budować, a większe to już wymagania co do oprawy LG i większy nacisk na oszczędności wagi aby to było jako-tako mobilne. Nie mniej życze powodzenia w nowych projektach.
 11. To imbusik klinujący zębatkę na nacięciu ośki ślimaka - ważna rzecz. Osie jak odblokujesz z hamulców to napęd nie przenosi siły uciągu by obracać montażem. Muszą być zablokowane. To że ci się coś tam obraca wynika z tego że nie masz czegoś ciężkiego powieszonego na moncie. Skolei gdy chcesz użyć cięgien mikroruchów ręcznych (o ile takowe masz) to trzeba zawsze zluzować srebrną nakrętkę sprzęgiełka napędu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.