Jump to content

kubaman

Społeczność Astropolis
 • Posts

  3018
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

kubaman last won the day on October 19

kubaman had the most liked content!

4 Followers

About kubaman

Retained

 • Member Tittle
  Czerwony nadolbrzym

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Maciejowice k. Krakowa

Recent Profile Visitors

22891 profile views

kubaman's Achievements

5.4k

Reputation

 1. Pomijając kolorystykę, podobają mi się gwiazdki mają ładny kształt.
 2. Eva Gevorgyan Pięknie się denerwuje a później o tym zapomina jak zaczyna grać.
 3. fajne, ale które lepsze już nie powiem, za dużo na raz
 4. OK, koniec rozróby wrzucam ostatnią już wersję (raptem drugą ) tego obiektu, tym razem z dosyć minimalistycznym podejściem do koloru Co myślicie?
 5. dajesz, jak będą lepsze to nikt nie będzie marudził mnie to przypomina źle zrobioną konwolucję..
 6. Dziękuję za tę informację, nie miałem pojęcia, że ten obiekt ma nazwę. Pozwoliłem sobie - ale uwaga trochę to po bandzie - wyciąć z oryginalnej wielkości ten fragment i zrobić tak by te mgiełkę uwydatnić. Prezentuję powiększone dwa razy - 200%
 7. Nie chodzi mi o upieranie się przy swoim ale chyba ta analiza za głęboko poszła Tu przykład z sieci wycięty z dobrego zdjecia o dużo większym FOV jak to wygląda z tą 'obwódką'
 8. Nie ma tam okręgu innego niż pył. Mały w środku, większy na zewnątrz. Patrzcie na rogi nie ma tam zaciemnienia. Ten środek wygląda jakby wystawał do góry jak skała.
 9. Gwoli wyjaśnienia, wersja bez gwiazd to nie jest to samo zdjęcie co z gwiazdami. Inna obróbka i kolorystyka.
 10. Tylko prezentowany materiał był obroniony bez oddzielania i wklejania gwiazd Może to efekt ich redukcji, choć bardzo dbałem żeby tego uniknąć. Flaty oczywiście były. Z kolorystyką to ja się nie trzymam histogramu jak dogmatu, to co wychodzi z pixa po balansie tła bardzo często nie nadaje się do pokazania. Tu akurat był filtr idas który na pewno ściągnął kolory w czerwień i nie było łatwe zrównoważenie tego. Ale przy wcześniej prezentowanych pracach nie używalem. Najwiekszy problem mam z wybarwieniem gwiazd do poziomu pełnej soczystej saturacji, materiał jest jakby prześwietlony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.