Jump to content

cwic

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1045
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

563 Excellent

3 Followers

About cwic

 • Rank
  AdamS

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Skąd
  Wrocław / Góra

Recent Profile Visitors

6260 profile views
 1. Balans bileli ustawiam na słonecznie, albo pochmurnie, a robię tak tylko dlatego żeby na wszystkich zdjęciach w sesji był taki sam, jak dasz auto to możesz mieć różnice między kadrami.
 2. Ja miałem podobne problemy z newtonem, moim zdaniem to były jakieś luzy na jednej łapce trymającej LG, po przemontowaniu / sprawdzeniu łapek, prblem zniknął.
 3. Proszę o kontakt jeśli ktoś posiada taki okular.
 4. kroblem jest taki że tam jest zestaw soczewek wkręcony w tuleje, ale spróbuję wieczorem wszystko przełożyć na drugą stronę jeśli to możliwe
 5. Witam, Mam problem z nasadką bino, a raczej z mocownaiem okularów w nasadce. Otóż okulary które maja wcięcie nie są dobrze trzymane przez pierścien ściskający, macie jakiś patent na to? Adam
 6. Dobra panowie robimy tak, Canon 700zł Obiektywy po 380zł Wiekszych obniżek i darmowej wysyłki nie będzie, sprzet jest na tyle dobry że może poczekać na mój powrót do astrofoto.
 7. kątówka sprzedana nowe ceny: Canon 750zł Obiektywy po 390zł
 8. Sprzedam: 1/ Canon 1100 mod (w astrofotgrafia.pl), w pełni sprawny z 2ma bateriami i ładowarką. Przebieg aparatu to 23k fotek, wgrany ML. Cena 800zł. 2/ Dwa obiektywy Canona 50mm STM, oba sprawne i zadbane. Cena za sztukę 400zł. 3/ Kątówkę lustrzaną WO Enchanced 2 cale. Cena 385zł. Sprzęt sprzedaję bo zbieram na dobry obiektyw do krajobrazów i bardzo szerokiego astrofoto (max 35mm). Zdjęcia tutaj: FOTO
 9. Spytaj M. Kałużnego z http://astrofotografia.pl/ dlaczego warto brać 1100d pod moda, mi to wytłumaczył jednym wykresikiem z własnych pomiarów, nie bedę nic wklejał bo niewiem czy publikwoał swoje dane czy nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.