Jump to content

Aldebaran

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Neutral

About Aldebaran

 • Rank
  Antares

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 1. Piękne ostre fotki, niestety w Krakowie była lipa wilgotna w przynajmniej plamki sobie zobaczyłem.
 2. Obecny na pewno z lornetką z baaderką
 3. Cóż, masz rację, lecz działanie w sferze politycznej to co innego niż astronomiczne uderzenia. Może Rostowski, coś wiedział mówiąć o wojnie. Możliwe jest euro rozpadnie się na kraje południowe i biedne i północne. Nie uważam, że Elenin powoduję jakieś anomalie na ziemi, myślę że to tylko odwrócenie uwagi dla "poszukiwaczy". Tak naprawdę, niegodziwości które mają stać się faktem, są raczej z tego padołu. Widzę kierunki w celu globalizacji walut.
 4. Ciekawe zbieżności: http://www.eutimes.net/2011/09/obama-ordered-to-denver-bunker-by-us-military/
 5. "Everything is ok, go back to bed" Ciekawe że w listopadzie załoga ISS ma po raz pierwszy opuścić stację.
 6. Nawet nie rozważycie opcji, nie mówie, że by wierzyć we wszystko co słyszecie, lecz ignorować wszystko co nie idzie wraz z "mainstreamem" też nie jest rozsądne. Informacje dobrze jest brać z różnych stron i kątów, by samemu zlepić swój własny światopogląd. http://chomikuj.pl/awall/ksi*c4*85*c5*bcki/Ezoteryka/Bogowie+Edenu,162226100.pdf
 7. Coź, nawet z dzisiejszą technologią, nie widze by ludzie zbudowali piramidy. Nie można nawet między blokami wścisnąć szpilki, kamieni wystarczyło by, ogrodzić całą europę murem wysokości 1m. Wiem, że niektórzy ludzi są konserwatywni i nawet nie rozważą takiej opcji. Polecam wszystkim "Rydwany Bogów" Ericha von Danikena i "Bogowie Edenu" Williama Bramley'a omawiają szczegółowo teorię starożytnych astronautów. Jak, dla mnie jest za dużo na to dowodów, by tą alternatywną historie dłużej ignorować. Choćby rysunki na płaskowyżu Nazca, są tak ogromne że można jest tylko oglądać w całości z samolotu. Piramidy na marsie w rejonie sedonii, obok również znajduję się słynna twarz. Cały kompleks odzwierciedla plejady, natura nie tworzy tak geometrycznych skomplikowanych form. Monolit na phobosie, monument który znikąd na wysokość paru set metrów wzbija się w próżnie. Miej otwarty umysł, ale nie na tyle aby ci wypadł. "Nowe prawdy na początku są zawsze herezjami" Huxley
 8. Pomijając teroie spiskowe, ciekawe jest kiedy kometa tworzy prostą linie z ziemią i słońcem mamy trzęsienie ziemi. Również rzadko się zdarza by kometa przybywała z płaszczyzny ekliptyki. Jeśli tak to kometa powinna ucierpieć w pasie asteroid i dołączyć do jego grona. Kolejne ustawienie w jednej lini nastąpi około 27 września kiedy to kometa znajdzie się na tarczy słońca.
 9. 7 czerwca miał miejsce potężny koronalny wyrzut masy na słońcu, pochodził z okolicy grupy plam 1226 zlokalizowanej na południowej hemisferze. Jeśli erupcja trafił by ziemię, powtórzyła by się sytuacja z 1859r. kiedy to telegrafy zostały spalone przez potężną burzę magnetyczną, a na karaibach widoczna byłą zorza polarna. Proszę sobie wyobrażić co by się działo z obecną techologią jeśli byłaby narażona na takie zachwianie magetyczne. Takie zagrożenie szczególnie dotyczny satelitów gps i innych.
 10. Chciałbym tą konwersacje wstrzymać do wyjazdu w Rozotki, nie dlatego że nie mam argumentów, albo się zapomni. Lecz dlatego iż pan Adam stara się mnie ośmieszyć przez potwierdzanie tych teorii i jeśli jednej z nich nie potwierdzę to przegrałem. Wolę to zrobić osobiście i na spokojnie, a nie odrzucać zarzuty że jestem łatwo wierny i co usłyszę dziwacznego odrazu uwierzę.
 11. Akurat w sprawie księżyca jestem sceptyczny, źle mnie zrozumiałeś ludzie byli na księżycu, możliwe że coś tam jest lecz aby to sprawdzić musiałbym osobiście to sprawdzić co jest niemożliwe. Sprytna strategia jednak w innych sprawach jak scentralizowany światowy rząd wyłania się powoli przed nami. W ameryca starają się stworzyć związek w którym znajdą się takie państwa jak USA, Kanada, Meksyk. Kiedy dojdzie to do skutku, oby nie, UA połączy się z UE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.