Jump to content

sp3uca

Społeczność Astropolis
 • Posts

  1099
 • Joined

 • Last visited

About sp3uca

 • Birthday 05/08/1965

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Konin
 • Zainteresowania
  Astro , Krótkofalarstwo, Archeologia i inne ;-)
 • Sprzęt astronomiczny
  Canon 450d + szkła
  "LEADE 10x50"
  =PFN39=

Kontakt

 • Skype
  sp3uca

Recent Profile Visitors

3033 profile views

sp3uca's Achievements

890

Reputation

2

Community Answers

 1. Zapisz to ciemne wynikowe i w PS levelsami sie pobaw. Pamiętam kiedyś tak robilem zawsze i było ok. Ale może jeszcze ktoś Ci coś lepiej poradzi. A.
 2. Cześć. Złożyłem klatki M13 w Maximie, podrasowałem i zapisałem fit na dysk dla podziałania w photoshopie. Niestety PS mówi że nie jest to right kind of document.... Inne fit bez problemu. Jak zapisze np. w jpg to jest strasznie prześwietlone masakra. Może na koniec obróbki trzeba coś jeszcze kliknąć w maxim ? coś jak w ps flatten.... Andrzej
 3. Łopatką mu przywal. I sypnij piaskiem. Ja p****e ... A.
 4. Widze iso3200 i jak piszesz 5min w sumie ekspozycja.. Pytanko do praktyków Jak to by wyglądało 1 klatka 5min z tym iso normalnie na statywie z prowadzeniem ? A.
 5. Darek co to za puszka ? Piękne fotki. Andrzej.
 6. Ktoś skomentował i temat wypłynął. Przeoczyłem go kiedyś. Przeczytałem 10 stron. Piaskownica. A.
 7. Wg. mnie maksimum nie było powalające. Składanka to 3 nocki Jeden Pers zielonkawy z Canon 450d + sigma 8mm (30s@1600) A. Kurcze jak ten canon szumi ... jak patrze na inne fotki z wątku to mnie osłabia. Czas go chyba wyrzucić.
 8. Zadbajcie o kitku. Na zrzutke sie dołożymy. A.
 9. https://m.facebook.com/CentrumVetHouse/?locale2=pl_PL
 10. Skonsultowałem sprawe z córką. Najlepszy chirurg od złamań od zwierzaków jest właśnie w łodzi. 90% powodzenia wg . wiedzy z branży. . Trzeba go dowieźć jak najszybciej bo inaczej może wdać sie sepsa. Jak wróci z pracy podam dokładny namiar na tego lekarza. Andrzej Ps. Nie wiem gdzie przeczytasz wrzucam także w wątek.
 11. Kurde dowieź go do Konina. Córa pracuje u weta. Nie takie sprawy ratowała. Zamiast zrzutki dam za paliwo. Andrzej
 12. Balon wylot wg. planu 19:00. Freq najprawdopodobniej 144500MHz. W windows apka MMSSTV. Scottie 1 https://www.egzaminkf.pl/pliki/mmsstv.pdf Andrzej
 13. To jest aplikacja do meteorów. Łapie wszystkie zjawiska. Chodzi o to że nie jest konieczne nagrywanie całej nocy i potem żmudne przeglądanie. Apka zrzuca na dysk tylko fragmenty wideo ze zjawiskiem. Są starsze apki ale muszą współpracować z dedykowanymi kartami do grabingu. (MetRec) I inne np. FreeTure, CAMS, lub dedykowane na Raspberry Pi 4. Generalnie najważniejsza jest czuła kamerka. Andrzej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.