Jump to content

Lew_Abałkin

Społeczność Astropolis
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Strzyżów (Między Krosnem a Rzeszowem)
 • Zainteresowania
  Szerookie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lew_Abałkin's Achievements

5

Reputation

 1. Głowica w trakcie realizacji. Co do nóg odezwę się niebawem przez pw
 2. W razie podziału możliwy zakup samej głowicy, na nogi jest więcej chętnych niż nóg. Ewentualnie musiałbym dzielić po jednej nodze trójnogu Cena głowicy z przeciwwagami to 500 zł i zawiera już wszelkie koszty.
 3. Jak w tytule sprzedaję montaż EQ3-2 Skywatchera na stalowych nogach (najpewniej Bresser) 1,5cala. Sprzęt nie jest nowy i tak nie wygląda, kupiony używany. W montażu brak pokrywki otworu na lunetkę biegunową co pokazałem na zdjęciu. Poza tym podczas wysyłki do mnie pękła śrubka mocująca skalę osi RA, wymieniłem na taką jaką miałem - również pokazane na zdjęciu. Mechanicznie całkowicie zdrowy, podkładki wymienione na teflonowe, wyczyszczony i przesmarowany Shimano Dura Ace. Cena razem z wysyłką kurierem 800zł, w razie zakupu na miejscu 700zł
 4. Przepraszam za wtrącenie, ale te kątówki mają po obu stronach gwint T2, nie SCT. Do SCT musisz kupić przejściówkę.
 5. Ogłoszenie nieaktualne. Proszę o zamknięcie.
 6. Znalazłem: https://www.cloudynights.com/topic/529736-the-celestron-cg-4-unveiled/
 7. Może to ten klej? Wyczytałem to w jakimś wątku albo na SGL albo CN. Próbowałem to znaleźć, ale oczywiście ile razy tak szukam to znika...
 8. A może robaczki uszkodziły gwint osi? Wtedy też miałbyś kłopoty z odkręceniem
 9. Gdzieś wyczytałem, że to jest dodatkowo klejone do gwintu. Autor rozpuszczał klej bodajże acetonem. U mnie dało się to odkręcić bez problemu.
 10. Ta czarna płytka jest przyklejona tylko smarem a służy jako docisk osi przy blokowaniu
 11. Okular kupiony. Temat do zamknięcia.
 12. Jak w tytule, zamienię ota 100ed na ota 80ed. Stan dobry, aczkolwiek widoczne ślady używania - rysy na dovetailu. Sama tuba bez większych oznak użytkowania. Zmiana spowodowana głównie ciężarem i to nie tuby a montażu razem z tubą. Niestety kręgosłup u mnie słabiutki...Szczegóły do uzgodnienia z ewentualnym chętnym.Bardzo mile widziany kontakt osobisty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.