Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Posts

  5353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamo last won the day on September 25 2018

Adamo had the most liked content!

About Adamo

 • Birthday 06/22/1971

Retained

 • Member Tittle
  Astrofotograf, Komeciarz

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.allsky.pl/
 • Facebook / Messenger
  GG:794590
 • Skype
  adamok

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  PTMA-Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia

Recent Profile Visitors

5166 profile views

Adamo's Achievements

2.3k

Reputation

 1. Kochani Kolejny jesienny zlot za nami. Dziękuję Wam za tak liczny udział w zlocie. Pogoda po raz kolejny dopisała aczkolwiek temperatura nocą jasno nam dała do zrozumienia, że to jesienny zlot. Wszystkim prelegentom i szkoleniowcom bardzo dziękuje za włożony trud. Szkoleniowcy od Astrofotografii zostali uhonorowani darmowymi pobytami na zlocie. Wielkie podziękowania dla Łukasza za zważenie piwa dla nas :) Wkradł się drobny chaos do naszych rezerwacji gdyż Mateusz, czyli właściciel ośrodka, chciał mi pomóc i nieco poprzekładał rezerwacje ale jakoś udało się to ogarnąć. Mieliśmy awarie zasilania spowodowaną upływem energii ze sterty listw zasilających i przedłużaczy namokniętych przez rosę. Na przyszłość proszę abyście wyposażyli się w listwy z ochroną co najmniej IP55. Innym rozwiązaniem jest nakrycie całej listwy bądź połączenia przedłużaczy plastikowym wiadrem lub czymś podobnym aby nie namakało. Jak co roku proszę o feedback na maila Bieszczady(małpa)astrozloty.pl bądź PW na Astropolis. Wszystkie Wasze opinie chętnie przyjmę gdyż to pozwala nam podnosić jakość zlotów. Pamiętajcie, że robimy zloty dla siebie! Ja nie wszystko widzę. Tutaj też ukłon do nowych uczestników. Jak Wy ten zlot widzieliście i co było dobre a co Wam przeszkadzało lub było do poprawy?. My stali bywalcy jesteśmy już tak przyzwyczajeni, że niektórych rzeczy nie widzimy. Pozdrawiam i do zobaczenia i napisania (e-mail’a) Adamo
 2. Witajcie Kochani, juz w najbliższy czwartek widzimy się w Krainie nad Tanwią - już ie mogę się doczekać. Kilka informacji zwłaszcza dla osób przybywających na nasz zlot po raz pierwszy. Wczasie pandemii obowiązuje ABOZ czyli automatyczne biuro obsługi zlotowicza. Każdy zlotowicz ma obowiązek udać się do ABOZ i pobrać starter oraz zakwaterować się samodzielnie. ABOZ znajduje się w recepcji - chodnikiem na wprost. Zlotowicz rejestrując się na zlot powinien zapamiętać numer pokoju w którym nocuje - nie ma tych informacji w ABOZ We czwartek o 20-tej w ABOZ będzie spotkanie dla osób które po raz pierwszy są na naszym zlocie. Spotkanie poprowadzi Agata i wprowadzi Was w tajniki zlotów Każdy użytkownik ma obowiązek nosić identyfikator! Wszyscy mówimy sobie po imieniu. Spanie na zlocie w nocy bywa utrudnione i należy się z tym liczyć Pogoda na zlocie jest zawsze aczkolwiek nie zawszy bezchmurna. Co należy zabrać na zlot? Odzież jak na zimę oraz dobry humor! Dodatkowo można zabrać: sprzęt astro, sprzęt foto, rum, whisky, grappę, wino (nie Carlo Rossi) oraz dodatki które lubimy Czego nie zabieramy na zlot? Narzekania, marudzenia, tematów politycznych oraz covidowych. Zlot Miłośników Astronomii to kantor wymiany myśli i wrażeń o Wszechświecie Polecam gorąco prelekcje i zabawy oraz szkolenia astrofoto. Pragnę tylko przypomnieć, że prelegenci przygotowują się do prelekcji dla Was. Na identyfikatorach z tyłu macie cały plan zlotu oraz kontakt telefoniczny do mnie. W razie pytań dzwońcie. To by było na tyle, reszta informacji na uroczystym otwarciu zlotu które odbędzie się na wolnym powietrzu przed budynkiem recepcji. Pozdrawiam i do zo ba cze nia. Adamo
 3. Witajcie, Ciągle poszukuję chętnych osób do prelekcji bądź poprowadzenia panelu dyskusyjnego. Mamy dwa okienka bez prelegentów.
 4. Program Zlotu "Roztocze 2021" czwartek 2 IX: - przyjazd i zakwaterowanie uczestników - 18:00-20:00 kolacja - Czas wolny piątek 3 IX: - 8:00-10:30 Śniadanie - 11:00 Uroczyste otwarcie XVI Zlotu - 11:15 Aleksander Cieśla "20 najciekawszych Asteryzmów" - 11:30 Paweł Radomski - "Warsztaty Astrofotografii cz 1 Początkujący i średniozaawansowani" - 14:00 Astrebus - 16:00 - 18:00 Obiadokolacja - 19:00 Marek Więckowski – „Obserwatoria Paranal i ALMA w Chile” - 21:00 Grill party - Czas wolny sobota 4 IX: - 8:00-10:30 Śniadanie - 11:00-12:00 Tomasz Zwoliński - "Składanie materiału NB" - 12:00-15.30 (po warsztacie Tomka) Paweł Radomski - "Warsztaty Astrofotografii cz 2 - panel Q&A" - 13:30 Koło Fortuny - 15:30 Zdjęcie grupowe ( przed domkiem nr 5) - 16:00-18:00 obiadokolacja - 19:00 Marek Więckowski – „Centrum techniczne ESA ESTEC w Holandii” - 21:00 Grill Party SE (bierzemy co mamy : ) - Czas wolny niedziela 5 IX: - 7:00-11:00 Śniadanie - Wyjazd uczestników Wszystkie prelekcje w sali konferencyjnej w budynku głównym Warsztaty odbędą się w drugiej sali "obiadowej" Program może ulec zmianie.
 5. Koło 10 osób. Przy okazji proszę osoby które bywają często na zlocie żeby nie zaznaczali w zgłoszeniu że będą pierwszy raz. Takim notorycznym przykładem jest DarekB i Winter. Chyba zacznę doliczać im koszty obsługi
 6. Mamy jeszcze Wimmera do prelekcji. Oczywiście oprócz szkoleń astrofoto. Coś jest ale widzę że kilka się zwolni do jutra.
 7. Moi drodzy Ostatnia doba na opłacenie za zlot!!! Prelegentów brak! To może zrobimy jeden wielki panel który zacznie się we czwartek wieczorem a zakończy w niedzielę po śniadaniu :) ?
 8. moi drodzy, cały czas poszukuje prelegentów. Pamiętajmy, to my dbamy o nasze zloty.
 9. Normalnie, wybierasz dodatkowo wydarzenie pt przyjazd we środę i tam się logujesz w to samo miejsce.
 10. Nas ograniczenia nie obowiązują gdyż jesteśmy rodziną :) Zapomniałeś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.