Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamo last won the day on September 25 2018

Adamo had the most liked content!

Community Reputation

2072 Excellent

About Adamo

 • Rank
  Astrofotograf, Komeciarz
 • Birthday 06/22/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.allsky.pl/
 • Facebook / Messenger
  GG:794590
 • Skype
  adamok

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  PTMA-Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia

Recent Profile Visitors

3557 profile views
 1. Moi drodzy, Jeśli ktoś musi to zasadza rezygnacji ze zlotu jest następująca: 1. Informację na temat rezygnacji wysyłamy tylko na maila zlotowego bieszczady(at)astrozloty.pl 2. Pieniądze odsyłam na konto źródłowe! czyli na konto z którego przyszedł przelew. 3. Nie wchodzą w grę żadne przekazy pocztowe. Nie piszcie tutaj - Adam ja rezygnuje :) To jest forum, platforma komunikacyjna a nie finansowa. Jestem świadomy, że zlot może się nie odbyć w terminie kwietniowym ale jest duża szansa przełożenia go na 25-28 czerwca. Reasumując, osoby które chcą przyjechać na zlot mimo zmiany terminu proszę nie robić nic, nie dorzucać mi pracy. Osoby które chcą zrezygnować - patrz pkt1. Miłej niedzieli życzę :) i pozdrawiam rzecz jasna :) Adamo
 2. Witajcie Bardzo dobra inicjatywa. Myślę, że trzeba przede wszystkim promować spokój i zdrowy rozsądek gdyż za dużo jest paniki na każdym kroku.
 3. Dobrze to ująłeś. Gadżet można zorganizować ale taki daty. Może to być kubek a może coś innego. Pomyślę i zobaczę. To nie jest teraz ważne.
 4. To też jest opcja, maj lub czerwiec. Zapytam czy są wolne miejsca.
 5. Moi drodzy, Jest kilka opcji (jak zwykle) 1. Możemy wyjątkowo zrezygnować z koszulek i wówczas nie ma problemu, czekamy do ostatniej chwili czyli do tygodnia przed; 2. Odwołuję zlot i oddaje pieniądze; 3. Zamawiam koszulki i czekamy do ostatniej chwili. (to jest najtrudniejsza opcja gdyż potem muszę wysłać ponad sto przesyłek. 4. Szukać opcji ominięcia zakazów i ryzykować co nie jest mądrym rozwiązaniem. Pragnę poinformować wszystkich którzy nie wiedzą jak organizowany jest zlot. Zlot jest instytucją składkową więc to są Wasze pieniądze. Jeśli zrezygnujemy ze zlotu to ja, jako organizator oddam Wam wszystkie pieniądze. Inna jest sytuacja jeśli ktoś rezygnuje w ostatniej chwili gdzie już jest ośrodek zapłacony. Firma od koszulek potrzebuje około miesiąca na realizacje zamówienia. Jeśli zrezygnujemy z koszulek to możemy czekać do połowy kwietnia. Zadzwonię do ośrodka i zapytam jak miewa się u nich koronawirus.
 6. Moi drodzy Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Daleki jestem od wpadania w panikę i uważam, że zdrowy rozsądek w cenie. Na dzień dzisiejszy zlotu nie planuje odwoływać anie przekładać. Są dwa a nawet trzy scenariusze które mogą zmienić los zlotu. 1. Ustawowy zakaz poruszania się po kraju. 2. Właściciel ośrodka zamknie ośrodek. 3. zachoruje na koronowirusa Jeśli będę musiał odwołać zlot z przyczyn niezależnych ode mnie to rzecz jasna koszty w miarę możliwości będę zwracał. Pierwsze koszty które muszę ponieść to koszulki bo muszę je zamówić zaraz po 21 marca. Rezygnacja przed 21 marca nie rodzi żadnych kosztów. Z drugiej zaś strony nie planuje uruchamiać dodatkowych zapisów po 21 marca. Z drugiej zaś strony proszę pamiętajcie żeby zdążyć z opłatą za zlot bo potem będzie kłopot z ponownym wskoczeniem na listę. Może zamiast koszulek zrobię maseczki z napisem viva koronawirus! no i astrozloty chociaż boję się, że będą dużo droższe od koszulek a czas realizacji na wiosnę przyszłego roku Ostatnio mój zaprzyjaźniony taksówkarz zeznał mi: - Adam, wiesz? ja to nawet mam korzyści z tego koronawirusa czy jak mu tam - jakie, pytam? - no wiesz, klienci zaczęli się myć Wracając do tematu zlotu to jeśli nie będzie zakazu i ośrodek będzie dostępny to zlot się odbędzie. Prośba jest tylko do Was wszystkich taka, żeby osoby które będą miały jakieś infekcje nie przyjeżdżały na zlot dla dobra swojego i ogółu. W razie pytań pozostaje do dyspozycji.
 7. W jakim układzie i jaka gwiazda? 1. Tak 2. Nie 3. Nie wiem 4. O co chodzi? 5. Nie ma układu bo na układy nie ma rady 6. N/A 7. Już wybuchła.
 8. W tym roku szykuje się rekord ilości i wartości nagród więc naprawdę warto!!!! Ludzie rozdajemy sprzęt i nie chcemy zbierać uczestników z łapanki!!! Nie bójcie się KrzyśkaZ
 9. Witajcie Wracam do Mesier'a. Chciałbym podsumować bo temat się rozjeżdża. Kto jest chętny aby zająć się jego życiorysem a kto katalogiem? Ax, może zajmij się katalogiem razem z kometami a ktoś chętny zajął by się życiorysem.
 10. Konkurs ciekawy ale nie ograniczałbym go do czasu naświetlania, liczy się efekt. Konkurs jest niestety uzależniony od pogody. Żarty żartami a trzeba na poważnie prześwietlić Pana Messier'a. Trochę się ostatnio w jego życiorysie pozmieniało po odkryciu nowych faktów historycznych. Więc warto się nim zająć.
 11. Moi drodzy, w tym mija 290 rocznica urodzin Charles'a Messier'a oraz 260 rocznica zapoczątkowania tworzenia katalogu mgławic zwanego dalej katalogiem Messierr'a. To doskonała okazja aby pogadać o człowieku który maiła wpływ na nasze życie. Czy w związku z zaistniałą sytuacją znajdzie się ktoś taki miły lub miłe osoby co by przygotowały prelekcje lub panel dyskusyjny kilku osób na temat życia Mesierr'a oraz jego dokonań? Tak szczegółowo. To mógłby być nasz temat przewodni, do tego kwiecień jest dobrym miesiącem na maraton Messier'a. Pozdrawiam Adamo
 12. Moi drodzy, nadal czekam na zgłoszenia chętnych osób do prelekcji i paneli dyskusyjnych. Ponadto też czekam na pomysły które można by sfinansować z cegiełek w ramach rozwoju naszych zlotów.
 13. Jasne, możesz dostać na każdy godzinę lub więcej tylko muszę wiedzieć wcześniej na 100% i umieścić to w planie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.