Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamo last won the day on September 25 2018

Adamo had the most liked content!

Community Reputation

2131 Excellent

About Adamo

 • Rank
  Astrofotograf, Komeciarz
 • Birthday 06/22/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.allsky.pl/
 • Facebook / Messenger
  GG:794590
 • Skype
  adamok

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  PTMA-Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia

Recent Profile Visitors

3798 profile views
 1. Tu mam trochę lepszej jakości foto. Proszę o naniesienie stosownych informacji :)
 2. Astrozloty, Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oraz wszyscy ludzie dobrej woli zapraszają na 15-ty jubileuszowy, fantastyczny, astronomiczny, jesienny Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii "ROZTOCZE 2020". Kraina Nad Tanwią, 17-20 września. Zapisy oraz wszystkie informacje na stronie www.astrozloty.pl Ilość miejsc 80, max 90. Zapraszamy!!!
 3. Witam U mnie też wszyscy zdrowi. Osoby z którymi rozmawiałem będące na zlocie też zdrowi. Jeszcze jedna rzecz. Z cegiełek zebraliśmy około 1000zł do tego dodając 1000 z poprzedniego zlotu mamy około 2000zł. Zdecydowałem że wesprę młody talent w postaci naszego zlotowego muzyka Agatki, która zagrała fajny koncert. Wsparcie polega na darmowym pobycie na następnym zlocie. Resztę kasy przeznaczę na kolejne pomysły które dostanę od Was Mam też już pomysł na wsparcie nowych osób na zlotach. Pomysł pochodzi od Madzi O. Jest pomysł i będziemy go realizować na najbliższym zlocie. Nadal czekam na jakiś feedback od Was.
 4. Moi drodzy Dziękuję Wam za udział w 17-tym Wiosennym Bieszczadzkim Zlocie Miłośników Astronomii. Długo czekaliśmy ale opłacało się :) Zawsze powtarzam, że bez Was nie było by tego zlotu. Konsekwencją tego przesunięcia był brak koszulek ale udało się zrobić kubki wprawdzie trochę za dużo ale to nic. Na przyszłość proszę jak najszybciej pisać do mnie w sprawie rezygnacji. Mam nadzieje, że wszystko było w porządku i jak zwykle czekam na feedback od Was. Jeszcze nie ochłonęliśmy po wiosennym zlocie a już 1 lipca musimy ruszać z zapisami na jesienny zlot który odbędzie się 17-20 września. Pozdrawiam Adamo
 5. Program Zlotu "Bieszczady 2020" czwartek 18 VI: - przyjazd i zakwaterowanie uczestników - 18:00-20:00 kolacja - Czas wolny piątek 19 VI: - 8:00-10:30 Śniadanie\ - 9:00-12:00 Zakrycie Wenus przez Księżyc - 11:00 Uroczyste otwarcie XVII Zlotu (Przed domkiem nr 5) - 13:00 Andrzej Skoczewski – prelekcja - 16:00 - 18:00 Obiadokolacja - 19:00 Konkurs grupowy "Hardcore" - 20:45 Ogłoszenie wyników Hardcore'a - 21:00 Grill party - Czas wolny sobota 20 VI: - 8:00-10:30 Śniadanie - 11:00 Karol Szary – „Poszukiwanie atomu” - 12:30 Łukasz Sujka – prelekcja - 13:30 Konkurs "Adept 2018" - 15:00 Rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród - 15:30 Zdjęcie grupowe ( przed domkiem nr 5) - 16:00-18:00 obiadokolacja - 21:00 Grill Party SE (bierzemy co mamy J ) - Czas wolny niedziela 21 VI: - 7:00-11:00 Śniadanie - 7:39:04-7:52:41 Częściowe zaćmienie Słońca (Ustrzyki G.-Wołosate) - Wyjazd uczestników Jakieś propozycje? zmiany?
 6. Moi drodzy, od lat powtarzam, że należy odwoływać rezerwacje mailem i to jak najszybciej. Mail ten jest od lat znany, ponadto jest w zakładce kontakt na stronie atrozloty.pl. Proszę i powtarzam od lat aby jak najszybciej piać o swoich zamiarach a zwłaszcza w takich sytuacjach jak ta. Przypominam, że jest to nasz wspólny zlot a nie impreza komercyjna i wszyscy powinniśmy czuć się odpowiedzialni za ten zlot. Ja jestem tylko Waszym przedstawicielem. Nie chcę wprowadzać jakiś drastycznych restrykcji bo to nie o to chodzi.
 7. Moi drodzy Szykuje się kameralny zlot. Nie zapłaciło ponad 40 osób i nawet nie raczyły się odezwać wcześniej, powiem więcej, nie odezwały się do dziś mimo moich e-maili z prośbą. Trochę nie ładnie. No nic, ciągle życie weryfikuje zasady organizacji zlotów. Będzie nas niecałe 60 osób.
 8. Moi drodzy. Zbliża się czas naszego 17-tego Wiosennego zlotu, który będzie się odbywał w dosyć ciekawym czasie, mam tu na myśli COVID-19. Ośrodek jest przygotowany perfekcyjnie pod względem sanitarnym. Wszystkie pomieszczenia są ozonowane i wszędzie jest dostępny płyn do dezynfekcji. W restauracji i sali wykładowej mamy obowiązek chodzić w maseczkach. Posiłki będą wydawane w pakietach. Prelekcje oraz konkursy zorganizowane z zachowaniem zalecanych odległości. Na salę wykładową zmieści się maksymalnie 40 osób. Uroczyste rozpoczęcie zlotu odbędzie się na zewnątrz. Na zewnątrz nie ma obowiązku noszenia maseczek. Grillparty odbędzie się bez zmian. Nie będzie typowego biura zlotu. Pakiety startowe w postaci identyfikatora oraz kubka okolicznościowego każdy odbierze sam przy recepcji. Proszę pamiętać gdzie nocujecie. Każdy uczestnik musi przejść przez recepcję w celu pomiaru temperatury oraz podpisania oświadczenia – takie są wymogi. Nie będzie konkursu „Żbik” ale Ula obiecała jakieś zabawy dla dzieci z nagrodami rzecz jasna. Konkurs „Adept” oraz „Hardcore” odbędzie się bez zmian, zapraszam i zachęcam. Proszę zachować wszelkie środki ostrożności żeby nasz zlot odbył się bez problemów zdrowotnych. Pozdrawiam Adamo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.