Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5,198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamo last won the day on September 25 2018

Adamo had the most liked content!

Community Reputation

2,025 Excellent

About Adamo

 • Rank
  Astrofotograf, Komeciarz
 • Birthday 06/22/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.allsky.pl/
 • Facebook / Messenger
  GG:794590
 • Skype
  adamok

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  PTMA-Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia

Recent Profile Visitors

3,366 profile views
 1. Witajcie Miło było Was wszystkich zobaczyć na kolejnym zlocie. Niezmiernie mi przyjemnie, że pojawiło się aż 21 nowych osób. Super! Mam nadzieje, że wrócili zadowoleni i jeszcze się z nimi zobaczymy. Było nas 78 osób i jest to nasz rekord nowych jesiennych zlotów gdyż nie pamiętam czy w Jodłowie bywało więcej. Bardzo serdecznie dziękuję Pawłowi Radomskiemu (Pav1007) który wykonał kawał genialnej roboty! Dziękuję w imieniu wszystkich oraz wszystkim prelegentom i prowadzącemu koło fortuny. Jak widać w kwestii szkoleń, wykładów i zabaw jesteśmy samowystarczalni. Jak zwykle proszę was o feedback w każdej sprawie. Na koniec sprawa cegiełek o których zapomniałem powiedzieć na otwarciu zlotu. Zebraliśmy 520 zł z cegiełek oraz 330 zł przekazał Mirek Dymek po rezygnacji ze zlotu. Mamy w sumie 850 zł. Wydałem 330 zł refundując Pawłowi Radomskiemu pobyt na zlocie. Pozostałe 520 zł proponuję pozostawić do wiosennego zlotu na nagrody jak by sponsorzy nie dopisali. Pozdrawiam Was serdecznie Adamo ps Następny zlot jesienny odbędzie się w dniach 17-20 września 2020r.
 2. Jeśli wszyscy założymy że pogoda będzie o ona nie będzie miała wyjścia. Nas 80 luda a ona jedna mała pogoda, musi się poddać i dopasować do nas :)
 3. Kochani, Czy tego chcecie czy nie zlot nabiera rozpędu choć tego nie widać. Nie wiem jak u Was ale u mnie wrze Czas opisać kilka spraw organizacyjnych. Zostało jeszcze 4 miejsca wolne więc czekam do wtorku do północy. Osoby które nie podały numeru pesel oraz nie podały nazwiska nie będą ubezpieczone. Biuro zlotu będzie znajdowało się w głównym budynku koło recepcji i każdy musi przejść przez moje ręce. Będą drogowskazy. Wszyscy wiecie gdzie leżakujecie na tym zlocie ale biuro trzeba zaliczyć, nie ma to tamto! Każdy szanujący się zlotowicz ma obowiązek nosić identyfikator. Bez identyfikatora nie będzie papu. Dodatkowo identyfikator daje nam pewność że nie ma intruzów, poza jednym zlotowym, na obiekcie. Osoby które przyjeżdżają we środę posiadają, rzecz jasna, pełne wyżywienie. Osoby posiadając ZŁOTY identyfikator muszą go posiadać na zlocie!!! inaczej nie będzie dobrze, oj nie będzie..... Za wszystkie szkody w pokojach odpowiedzialność ponosi szkodnik Każdemu z Was przysługuje: - prycza z pościelą, - dach nad głową, - śniadanie, - obiadokolacja, - grill z kiełbaskami i piwem (piątek) Będzie coś dla wegetarian, ale mięsożercy z daleka!!! - dobra zabawa - pogoda, jak na św Hieronima albo jest albo jej ni ma - wsparcie techniczne i merytoryczne - oraz nielimitowany kontakt z wrzechświatem. Osoby które będą po raz pierwszy na zlocie proszę mi to zgłosić podczas logowania to postaram się Wam stworzyć grupę z osobą która Was wprowadzi w tajniki naszej imprezy. Wszyscy starzy zlotowi wyjadacze mają obowiązek pomóc nowym osobom. Sprzęt który będzie wystawiony do obserwacji wizualnych jest także do obserwacji dla tych którzy nie posiadają swojego sprzętu na zlocie. Świecenie laserem w nocy podczas sesji astrofotograficznej grozi utratą zdrowia w najlepszym przypadku. Na zlocie jest zasada, że nie ma ani Panów ani Pań, wszyscy mówimy sobie po imieniu. Proszę jeszcze jakiegoś „starego wyjadacza” chętnego do zaopiekowanie się nowymi osobami. Dobrze by było żeby się szybko zgłosił. No i biuro zlotu zaczyna się rozkręcać we czwartek pomiędzy 11-tą a 12-tą w południe. Czy coś jeszcze? Piszcie jak macie pytania.
 4. Właśnie zwolnił się pokój 3-osobowy gdyż nie może przyjechać Mirek Dymek.
 5. Witam Napiszcie czy mam uruchomić zapisy na te dwa domki? Są dwa domki i każdy z nich ma 2 pokoje. Jeden dwuosobowy a drugi czteroosobowy z łazienkami. czyli jest jeszcze max 12 miejsc.
 6. Mogę na szybko zapisy odpalić na te dwa domki Są chętni
 7. Właściciel ośrodka zaproponował jeszcze dwa domki te na końcu i tam jest jeszcze po 2 pokoje dwu i czteroosobowe.
 8. Program Zlotu Roztocze 2019 czwartek 26 IX: - przyjazd i zakwaterowanie uczestników - 18:00-20:00 kolacja - Czas astronomiczny piątek 27 IX: - 8:00-10:30 śniadanie - 11:00 Uroczyste otwarcie XIV zlotu - 11:30 A.M.Kołodyńscy "Co tam Panie słychać w Kosmosie?" ... czyli amatorskie dekodowanie łączności satelitarnych. - 13:30 Marek Setlak "Voyager, poza krańce Układu Słonecznego" - 15:00 Astronomiczne koło fortuny - 17:00-18:00 obiadokolacja - 21:00 GrillParty - Czas astronomiczny sobota 28 IX: - 8:00-10:30 śniadanie - 11:30 Gabriel Murawski "Polskie odkrycia gwiazd zmiennych" - 13:00 Adam Nowak "Jak polecimy na Marsa?" - 15:00 Dorota Grygny "Promieniowanie" - 16:30 Zdjęcie grupowe - 17:00-18:00 obiadokolacja - Czas astronomiczny niedziela 29 IX: - 7:00-11:00 śniadanie - wyjazd uczestników. Astroscapes oraz Astrozloty zapraszają na Warsztaty Astrofotograficzne piątek 11:30 część pierwsza dla początkujących sobota 11:00 część druga dla zaawansowanych. Program może ulec zmianie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.