Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5274
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamo last won the day on September 25 2018

Adamo had the most liked content!

Community Reputation

2180 Excellent

About Adamo

 • Rank
  Astrofotograf, Komeciarz
 • Birthday 06/22/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.allsky.pl/
 • Facebook / Messenger
  GG:794590
 • Skype
  adamok

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  PTMA-Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia

Recent Profile Visitors

4216 profile views
 1. Witajcie Dziękuję Wam za tak dobrą frekwencję i wspaniałą imprezę. Pogoda dopisała nam choć hebel był straszny ale co zobaczyłem to już nie da się odzobaczyć Łukasz83, dzięki za pyszne piwo i polecam się na przyszłość. Wszystkim prelegentom dziękuje za chęć przygotowania fajnych prelekcji i zachęcam też innych do podzielenia się swoimi doświadczeniami. Jak zwykle czekam na feedback od Was w sprawach organizacyjnych oraz nowe pomysły. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na wiosnę w maju. Adamo
 2. Witajcie Już w przyszłym tygodniu kolejny nasz zlot w dobie Covida. W takim przypadku biuro zlotu będzie samoobsługowe a co za tym idzie każdy z Was powinien pamiętać gdzie leżakuje podczas spoczynku (nie wiecznego ). Pakiety startowe będą do odebrania w budynku recepcji w oznaczonym miejscu jako "biuro zlotu". W pakiecie mamy identyfikator z obowiązkiem noszenia oraz w nagrodę kubek w ilości sztuk 1. W razie czego, rzecz jasna, jestem pod telefonem oraz "live" na zlocie. Dla osób będących po raz pierwszy: - Uroczyste otwarcie zlotu w piątek o 11:00 j
 3. Identyfikatory już gotowe. Zawsze są identyfikatory. Skrót SE oznacza second edition :) Czyli robimy grilla i przy okazji pozbywamy się żarcia żeby nie zabierać do domu a przy okazji jest impreza :)
 4. Program Zlotu "Roztocze 2020" czwartek 17 IX: - przyjazd i zakwaterowanie uczestników - 18:00-20:00 kolacja - Czas wolny piątek 18 IX: - 8:00-10:30 Śniadanie - 11:00 Uroczyste otwarcie XV Zlotu - 13:00 Marek Setlak „Montaże 10micron jako alternatywa dla ASA " - 15:00 Piotr K. „Co widać na niebie – podstawowe informacje” - 16:00 - 18:00 Obiadokolacja - 19:00 VirtualQuest – „wirtualna podróż w kosmos z gogle VR OCULUS”
 5. Witajcie. Jest nas już 74 osoby i zostało 11 wolnych miejsc. Czekam na chętnych do prelekcji lub paneli otwartych.
 6. No ale nie zatańczysz bo Ciebie nie widzę na liście. No jest nas lekko ponad 60. A miał być kameralny...... :)
 7. Nie jedziemy tam bać się covida. Niech covid boi się nas.
 8. Szykuje się kameralny zlot jest nas 36 w tym 2 prelegentów. Czy jeszcze ktoś coś chce zaprezentować?
 9. No to jest nas 29 :) + jeden prelegent ! Czekamy na przelewy dalej.
 10. Witajcie Czy są chętni do wygłoszenia prelekcji? Temat: dowolny ocierający się o astronomię i fizykę. :) Może może jakiś panel dyskusyjny? Może ktoś z Was był by chętny przygotować coś na temat komety? wyniki obserwacji oraz dotychczasowe zachowanie się komety odkąd była obserwowalna w Polsce?
 11. Moi drodzy. Jeszcze nie ochłonąłem po zlocie wiosennym a już czasu nie wiele pozostało do zlotu jesiennego. Jak na razie wpłaciło mało osób. Jest nas na liście 60 a wpłaciło 15? Bardzo proszę osoby które rezygnują o szybką informację. Oczywiście liczę na to że nikt nie zrezygnuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.