Jump to content

Skiba

Społeczność Astropolis
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Skiba last won the day on February 27

Skiba had the most liked content!

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Białystok

Kontakt

 • Facebook / Messenger
  7206787

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Skiba's Achievements

603

Reputation

 1. Film Podlaska noc 2.0 to projekt który był realizowany przez ostatnie 5 lat. Wszystkie ujęcia zostały wykonane w technice poklatkowej na Podlasiu. Zostały na nim uwiecznione bardzo rzadkie zjawiska takie jak zorze polarne, obłoki srebrzyste czy komety długookresowe. Wykorzystanie modyfikowanego aparatu pozwoliło również na uwiecznienie szczegółów mgławic w paśmie H-alfa nie widocznych nieuzbrojonym okiem. Muzyka: Sw@da. Film zrealizowany ze środków Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego. Niedługo pojawi się film Podlaska noc 2.1 gdzie wraz z kolegami opowiemy o naszej pasji. Podlaska_noc_2.mp4
 2. Film Podlaska noc 2.0 to projekt który był realizowany przez ostatnie 5 lat. Wszystkie ujęcia zostały wykonane w technice poklatkowej na Podlasiu. Zostały na nim uwiecznione bardzo rzadkie zjawiska takie jak zorze polarne, obłoki srebrzyste czy komety długookresowe. Wykorzystanie modyfikowanego aparatu pozwoliło również na uwiecznienie szczegółów mgławic w paśmie H-alfa nie widocznych nieuzbrojonym okiem. Muzyka: Studio Grioot Groove Białystok Film zrealizowany ze środków Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego.

  1. Show previous comments  9 more
  2. alinoe

   alinoe

   Rewelacja. Zdjęcia i panslawistyczna muzyka świetne. A te pioruny i Księżyc w tle to rzeczywiście z 1go ujęcia, czy łączone różne filmy przy obróbce? Bo to wygląda wręcz surrealistycznie.

  3. Skiba

   Skiba

   Ujecie typu timelapse, nic nie doklejane. Akurat podczas zaćmienia była burza

  4. Skiba

   Skiba

   Wrzuciłem na forum w grafikę i fotografię. Pozdrawiam serdecznie

 3. Do sprzedania filtr OPTOLONG CLS EOS CLIP FF.l Użyty kilka razy. Sprzedaje bo do timelapsów nie bardzo się nadaje. Filtr jak nowy, bez żadnych wad. Cena 250 zł z przesyłką
 4. Jaki stan sprzetu?, jakieś zdjęcia aparatu?
 5. Ten filtr się montuje na stałe do aparatu? To nie Eos Clip?
 6. Odświeżam temat dla zainteresowanych, w załączniku dwa cropy jedno z zaciśniętą śrubą mocowania statywu druga z poluzowaną śrubą statywową. Jak widać spadek ostrości jest znaczny.
 7. Daliście chłopaki po kolorach i ja też jeszcze spróbuje coś z tym zrobić. Najgorzej ze jak się siedzi godzinami nad jednym zdjęciem to widzi się już potem tylko mrówki węże potem nieodzowna jest opinia innych osób dzięki
 8. Nie wiem czy tła nie zamocno wyciąłem. Niebieski zdjęty, Jak teraz Panowie?
 9. Dokładnie tak robię i wychodzi prawie monochromat...
 10. No właśnie tu mam problem bo po stackowaniu obraz jest w zasadzie monochromatyczny. Satck w DSSmoże ktoś ma rade na kolor w tym programie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.