Jump to content

Andrzej78

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  687
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Andrzej78 last won the day on April 19

Andrzej78 had the most liked content!

Community Reputation

2,508 Excellent

About Andrzej78

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 04/12/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  fotografia,astronomia,parapsychologia
 • Sprzęt astronomiczny
  Newton GSO 8' , aparat Pentax K-5 / K-3 II

Recent Profile Visitors

5,083 profile views
 1. Wiem że dużo osób robi piękne zdjęcia ale kalendarz astronomiczny ma większą wartość gdy wydarzenia odchodzącego roku były uchwycone na 12 fotkach Ważne by spoglądając np. na Styczeń i fotografia jest ze stycznia 2019 roku i Tym sposobem ważne wydarzenia są pamiętane ! Nawet można zachować taki kalendarz do swojego archiwum ! Fajnie by było zrobić taki kalendarz z Wydarzeniami z Astropolis oczywiście trzeba by wyłonić na każdy miesiąc taką fotkę więc konkurs jeden dzień na każdy miesiąc i temat zamknięty. Wyłonilibyśmy 12 zdjęć i byłby piękny kalendarz i za taki kalendarz jestem wstanie dać nawet 50 zł a na pewno wiele osób by chciało taki kalendarz !? Pozdrawiam!
 2. Sebastianus ach ta nasza pasja marzniemy ale potem cieszymy się ze coś wyszło a nie na darmo wyszliśmy na zewnątrz Ładna fotka ! Pozdrawiam
 3. Super Wykorzystany czas by tam być i filmować Gratuluję !
 4. 30 LISTOPADA 2019 Trzy Planety i Nasz Księżyc :)

  IMGP5334-002.JPG

  1. Adam_Jesion

   Adam_Jesion

   Andrzej, nie używaj proszę styli w statusach. Bold, Italic, wszystko u ciebie powłączane. Statusy widoczne są bardzo dobrze na głównej stronie. Nie trzeba ich wyróżniać dodatkowo, chyba, że masz jakiś super news do przekazania. Dzięki z góry.

  2. shiryu

   shiryu

   Andrzej ma dziś imieniny, najlepszego ;)

  3. Andrzej78

   Andrzej78

   Adam to po co to jest w statystach jak mam tego nie stosować  ? czy mam news czy nie jak jest to lubię to robić a ten styl mi się nie podoba ! Wiec co z tym robimy ?

 5. 30 LISTOPADA 2019 Trzy Planety i Nasz Księżyc
 6. Witam

  Pogoda dziś pozwoliła zobaczyć Zbliżenie Wenus i Jowisza !

  Czystego Nieba !

  IMGP5238-001.JPG

  1. Show previous comments  1 more
  2. Andrzej78

   Andrzej78

   Czekać zawsze można i czekamy tylko czy pogoda pozwoli :hmm:

  3. astrokarol

   astrokarol

   A to wiadomo, że nie będzie :D

  4. yozue

   yozue

   Ja jednak mam nadzieję ...

 7. Widać że będziemy mieć co oglądać w zimowe wieczory Wygląda na dobrze zrobiony i przemyślany serial !
 8. xinu Mimo kiepskiej pogody i mi się udało ustrzelić samolocik Najpiękniejsze zdjęcie Tranzytu jak dla mnie no i wydaje mi się że to F16 ? Piękne i Gratuluję !
 9. Tym razem nie zobaczę Merkurego trzeba oglądać SDO Trudno z pogodą nie wygramy na razie Czystego Nieba !
 10. Kiepsko to wygląda w tym roku ! Zero Plam , zero protuberancji by było co oglądać przez teleskop słoneczny i jak zwykle nie pewna pogoda ! Zrobię jak mama mówi ,, kropka na słońcu ,, jeśli pogoda POZWOLI ! Czystego Nieba !
 11. lkosz Masz Racje Dlatego Napisałem Że Nie Mamy Fundamentu By Rozmawiać o snach Bo Nikt Nie Traktuje Tego Na Poważnie i Dlatego Ludzie Dorośli Zadają Takie Pytania ! Czasem Dzieci Wiedza więcej o Snach i Wymiarach Tylko Dlatego Że Dopiero Co Przyszły Z Innych Miejsc ,Wymiarów Czy jak To Nazwiemy ! Dobrej Nocy i Snów Tych Zapamiętanych Życzę Dla wszystkich ! Pozdrawiam
 12. lkosz Nie Zgadzam się z Tobą ! W szkole podstawowej już od Szóstej Klasy powinno się coś Wartościowego Wiedzieć ! Od przedszkola dzieci mają języki obce wpajane no i dobrze Ja uważa ! Niektóre dzieci mówią o snach a nawet o niebie ! A nawet o tym że Ono Samo Wybierało Rodziców i Widziało Jak mama będzie Wyglądać ! A To JUŻ COŚ Znaczy i powinno się O Tym z Nim Rozmawiać Nawet w szkołach ale Nie Bo BÓG Stworzył Świat w Siedem dni Takich Głupot Uczą na Religi Bo Tak Ktoś Powiedział ! To Oczywiście Moje Zdanie !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.