Jump to content

Meiser

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  869
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

313 Good

About Meiser

 • Rank
  Wega
 • Birthday 11/14/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Wejherowo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Popieram poprzedników do duży ciężki teleskop niewygodny w wiecznym przewozeniu rozkładaniu ,składaniu itd . Jeżeli chodzi o obiekty US to idealnie nadaje sie do obserwacji Księżyca i planet . Co do obiektów DS owszem kupujesz korektor i zasięg DS ow w twoim oku . Natomiast do fotografii DS to nadaje się średnio . Podstawą do tego musi byc tak jak kolega wspomniał wcześnie jakis sensowny montaż .który poradzi sobie z prowadzeniem i wagą zestawu . Jeżeli chodzi o avikowanie Ksieżyca i planet to z kamerka ASI 120 tworzy super zestaw .
 2. Ten nowy silnik to chyba z dużym przebiegiem , jest TRAGICZNIE
 3. Docelowo będzie jezdził na EQ6 a tu postawiony tylko tak zeby zobaczyc pełny rozmiar tuby
 4. Tego układu opisywać nie trzeba to dobrze znany Mizar i Alkor położony w konstelacji Wielkiej Niedzwiedzicy Mizar i Alkor wchodzą w skład gwiazd dyszla . Zdjecie wykonane w czasie Alginacji montażu .
 5. Podłącze się pod temat . U mnie 200D nie chce śmigać sterowany z komputera . Na kabelku z recznym spustem chodzi jednak po podpieciu do kompa pod APT jest nie żywy . Nie mam pojęcia co jest powodem .
 6. Jak byś był uwięziony z powodu zamkniętych granic i możliwości utraty pracy w Norwegii też byś się nie spieszyl. Jestem totalnie odcięty od sprzętu .
 7. Z czasem bedzie taka informacja
 8. Gratuluje pomysłu i zrealizowania planu . Superrr
 9. Widze Łukasz że całkowicie zmiażdżyłeś system wykonując to spektakularne zdjęcie Wenus . Co po niektórzy nie mogą się z tym faktem pogodzić .
 10. Kolega Uve natomiast wykonał takie zdjęciu Wenuski
 11. Nazwijmy sprawę po imieniu . Ciężko czasami przyjąć fakt że ktoś , coś , lepiej tam . Znam to . Łukasza zdjęcie BIJE NA ŁEB WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE AMATORSKIE ZDJĘCIA WENUS jakie są gdziekolwiek dostępne . Trzeba to poprostu Z R O Z U M I E Ć i tyle . Taa jasne Senning . A zwyczajna też podrożała .
 12. To najlepsze zdjecie Wenus jakie do tej pory widzialem . SZACUN I TO WIELKI Łukasz .
 13. No właśnie dobre pytanie . Czemu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.