Jump to content

Meiser

Społeczność Astropolis
 • Posts

  869
 • Joined

 • Last visited

About Meiser

 • Birthday 11/14/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Wejherowo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Meiser's Achievements

313

Reputation

 1. Popieram poprzedników do duży ciężki teleskop niewygodny w wiecznym przewozeniu rozkładaniu ,składaniu itd . Jeżeli chodzi o obiekty US to idealnie nadaje sie do obserwacji Księżyca i planet . Co do obiektów DS owszem kupujesz korektor i zasięg DS ow w twoim oku . Natomiast do fotografii DS to nadaje się średnio . Podstawą do tego musi byc tak jak kolega wspomniał wcześnie jakis sensowny montaż .który poradzi sobie z prowadzeniem i wagą zestawu . Jeżeli chodzi o avikowanie Ksieżyca i planet to z kamerka ASI 120 tworzy super zestaw .
 2. Ten nowy silnik to chyba z dużym przebiegiem , jest TRAGICZNIE
 3. Docelowo będzie jezdził na EQ6 a tu postawiony tylko tak zeby zobaczyc pełny rozmiar tuby
 4. Tego układu opisywać nie trzeba to dobrze znany Mizar i Alkor położony w konstelacji Wielkiej Niedzwiedzicy Mizar i Alkor wchodzą w skład gwiazd dyszla . Zdjecie wykonane w czasie Alginacji montażu .
 5. Podłącze się pod temat . U mnie 200D nie chce śmigać sterowany z komputera . Na kabelku z recznym spustem chodzi jednak po podpieciu do kompa pod APT jest nie żywy . Nie mam pojęcia co jest powodem .
 6. Jak byś był uwięziony z powodu zamkniętych granic i możliwości utraty pracy w Norwegii też byś się nie spieszyl. Jestem totalnie odcięty od sprzętu .
 7. Z czasem bedzie taka informacja
 8. Gratuluje pomysłu i zrealizowania planu . Superrr
 9. Widze Łukasz że całkowicie zmiażdżyłeś system wykonując to spektakularne zdjęcie Wenus . Co po niektórzy nie mogą się z tym faktem pogodzić .
 10. Kolega Uve natomiast wykonał takie zdjęciu Wenuski
 11. Nazwijmy sprawę po imieniu . Ciężko czasami przyjąć fakt że ktoś , coś , lepiej tam . Znam to . Łukasza zdjęcie BIJE NA ŁEB WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE AMATORSKIE ZDJĘCIA WENUS jakie są gdziekolwiek dostępne . Trzeba to poprostu Z R O Z U M I E Ć i tyle . Taa jasne Senning . A zwyczajna też podrożała .
 12. To najlepsze zdjecie Wenus jakie do tej pory widzialem . SZACUN I TO WIELKI Łukasz .
 13. No właśnie dobre pytanie . Czemu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.