Jump to content

RomekAstrobaza

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  1,661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

RomekAstrobaza last won the day on June 25

RomekAstrobaza had the most liked content!

Community Reputation

1,275 Excellent

About RomekAstrobaza

 • Rank
  Kanopus
 • Birthday 03/30/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Radom

Recent Profile Visitors

4,773 profile views
 1. Szkoda, że tak mało materiału. To i mgławice byłoby coś widać ale znów zachwale zmianę monitora i postrzeganie zdjec
 2. Brak pogody to i zabawa w najlepsze ze starym materiałem;) - w dodatku troche słabym materiałem Teraz inne spojrzenie na na mojego Veila
 3. Muszę pocwiczyć obróbkę - cięzki temat hehe troszkę za ciemno mi wyszlo
 4. Ten projekt jest już zamknięty. Od nowa będę zbierał materiał i tak jak radziliście - każdej nocy jeden kanał przynajmniej 4h.
 5. Najnowsza próba na nowym monitorze. I jak? Lepsza od tej powyżej?
 6. Tym razem od nowa Motyl:) Jak do M13 byłem pewny, że lepiej obrobiłem to z tym obiektem już takiej pewności nie mam I jak?
 7. Dzieki. Wiadomo po roku warsztat troszkę pewnie też podszkolilem ale przede wszystkim to wydaje mi się, że zasługa tutaj nowego monitora. Teraz wszystko widzę i wiem.co.gdzie poprawić. Na starym monitorze wszystko było jasne i wiele rzeczy nie było widać. Jutro przed pracą zabieram się za kolejne fotki, które obrabialem na starym monitorze.
 8. Po zmianie monitora bawię się stackami, które obrabiałem na starym monitorze. Dzisiaj wyszlo mi tak: Lepiej od tego wyżej? i jeszcze jedna ciemniejsza wersja Która wg Was najlepsza? I tak ze wszystkim stackami jakie mam - będę podchodził raz jeszcze
 9. Adam ja kupiłem monitor o rozdzielczości 1900x1200 24 całe. Na matrycy IPS - taki nowy monitor kosztował ok 2k (już nie ma w sprzedaży nowych). A mój stary na matrycy TN kosztował nowy 400 zł!!! No i swój ręcznie skalibrowalem .i jest ok. Lepiej niż miałem.na starym.wiec krok.do przodu. I dziękuję.Adam za ofertę ale wystarczy mi jak jest póki co. Jak stopa życiowa się poprawi to na pewno odezwę się do Ciebie.
 10. Wiesz co Adam może zroganizuj ankietę na forum kto jakie ma monitory Wydaje mi się, że o monitorach których piszesz to tak wg mnie ma max 10% spolecznosci Astropolis. - chyba heheh Ja w swoim.wpisie chciałem tylko opisać swoje wrażenia i różnice pomiędzy monitorem na matrycy TN i D-Sub a monitorem.na IPS i HDMI. No i ta różnica jest bardzo duża na plus HP. Więc pewnie monitory o których piszesz Ty zrobią pewnie taka różnice jaka ja widzę (albo i większą) gdy porownuje swój stary monitor z tym moim."nowym" HP. Niestety kilka tysięcy na monitor - to nie moja bajka. Nie przy obecnej sytuacji materialnej. Mój HP polizingowy 400 zł
 11. Ja to nawet ptaka na tym zdjęciu nie widzę Posłucham Maćka i powolutku będę teraz robił fotki. Czyli przynajmniej 2 noce na jedno zdjęcie Cel - minimum 4h na kanał. No z siarka coś się stało złego i nie wiem.co. Jak PacMana robiłem było podobnie. Może ten filtr coś jest nie halo? Sprawdzę czy może nie jest brudny lub zakurzony ... Z tlenem i wodorem bez problemów a z siarka drugi raz problem. Teraz sesję będę zaczynał od siarki;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.