Jump to content

bernard

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Neutral

About bernard

 • Rank
  Alderamin

Informacje o profilu

 • Skąd
  Zabrze
 • Zainteresowania
  astronomia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękna kolekcja - życzę powodzenia w uzbieraniu całej kolelekcj
 2. Wczorajszy Saturn - szału nie ma ale i warunki nie były najlepsze Celestron SCT8" ogniskowa 4m kamerka T7 AVI 4000 kl.
 3. Wczorajszy Jowisz Celestron SCT8" ogniskowa 4m kamerka T7 AVI 4000 kl.
 4. Ten sam układ chmur taka niby 8 widziana z samochodu miedzy Zawierciem a Katowicami - takie dziwne odbyski to nie ufo chociaż tak to wyglada. Zdjęcie zrobione z ręki komórką tak że jakość nie najlepsza.
 5. I tak trochę inaczej - żyjemy na Wenus i mamy najlepszy moment by fotografować Ziemię wraz z Księżycem. Nawet nie umiem sobie wyobrazić jakie zdjęcia by się tu pojawiły.
 6. Do Twoich Loxley to mi jeszcze dużo brakuje, ale małymi kroczkami... ważne że jakaś pamiątka z tego wieczornego sezonu z Wenus pozostanie.
 7. Witam 5 faz Wenus jakie udało mi się złapać w różnych warunkach nie zawsze dobrych. Celestron SCT 8" + Barlow 2x + camera T7c
 8. Przeloty satelitów Starlink i nie tylko w pobliżu M3 Zabrze ok godz 21
 9. Koniunkcji ciąg dalszy - kolejny dzień już na jaśniejszym niebie.
 10. Koniunkcja Zabrze ok. 5 rano
 11. Witam Miałem okazję zobaczenia całego obserwatorium na własne oczy. Widać kawał dobrej roboty, wszystko staranie wykonane, nic tylko obserwować i robić zdjęcia nieba. Szkoda że w Zabrzu niebo nie jest najlepsze. Życzę dobrej pogody i by sprzęt działał bez awaryjnie.
 12. Dołaczę też moją składankę. Materiał zbierany w Brennej. Dopiero teraz znalazłem czas na obrobienie materiału. Niuton Celestron 150/750 Canon 400D
 13. Zabrze 24.08.2013 Canon 400D ISO 800 6x20sek Nova i Delfin Na stronie 5 niefortunnie użyłem na zdjęciu słowa SUPER tak dla podkreślenia rangi zdarzenia. zdjęcie - opis poprawiony Bernard
 14. Zabrze 24.08.2013 ISO 800 6x20sek Nowa i Delfin Bernard
 15. Witam U mnie kamerka działa bez problemu . Najlepiej jeszcze raz sprawdzić wszystkie połączenia , może jakiś kabelek się urwał w czasie składania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.