Skocz do zawartości

[S] Obiektyw EF 28-105 USM f 3,5-4,5


piters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprzedam jak w tytule. Praktycznie to jest moje pierwsze szkło, nie licząc KITa oczywiście. Chodzi szybko, cichutko i przyjemnie. FUll time manual fokus. Obiektyw zadbany, fakt faktem że od poprzediego właściciela została na szkle niewielka ryska (ok 2 mm długości około 30% odległość od brzegu) Nie widać tego na wykonywanych fotkach, a zdjęc nim wykonałem bardzo dużo. N.p. TOczy TO

Cena?? hmmm, no powiedzmy 350zł pokrywam koszt wysyłki, jak zawsze :)

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest obiektyw firmy CANON?

Czy to jest obiektyw do lustrzanki analogowej, czy cyfrowej?

 

To są PODSTAWOWE dane, proszę je uzupełnić.

Przydałyby się też zdjęcia TEGO OBIEKTYWU a nie zrobione tym obiektywem. Najlepiej, żeby na zdjęciu było widać opisywaną ryskę albo ew. ślady na powłokach przeciwodblaskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dokładna nazwa obiektywu: Canon EF 28-105mm f/3.5-4.5 II USM, przeznaczony do pełnej klatki (w tym i analogowej), ale używa(łe)m na APSC EOS 350D i działa bez zarzutu.

Pozbyłem się niestety aparatu więc w tej chwili nie bardzo mam czym wykonać zdjęcie ryski. Śladów na powłokach nie ma (oczywiście poza w/w ryską) W ciągu najbliższych dni kwestię zdjęć załatwie :)

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dokładna nazwa obiektywu: Canon EF 28-105mm f/3.5-4.5 II USM, przeznaczony do pełnej klatki (w tym i analogowej), ale używa(łe)m na APSC EOS 350D i działa bez zarzutu.

Pozbyłem się niestety aparatu więc w tej chwili nie bardzo mam czym wykonać zdjęcie ryski. Śladów na powłokach nie ma (oczywiście poza w/w ryską) W ciągu najbliższych dni kwestię zdjęć załatwie :)

Pozdrawiam, Maciek

 

Witam wstępnie byłbym zainteresowany, poszło na PW

Pozdrawiam

Mohikanin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.