Skocz do zawartości

Sprzedam Lornetke Nikon Action 10x50 EX


Adamos1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania lornetke Nikona Action 10x50 EX znawcy wiedzą co to za sprzęt test na optyczne.pl. Lornetka jest nowa kupiłem ja miesiąc temu cena do uzgodnienia , sprzedam taniej niz w sklepach internetowych okolo 480 zł pokryje koszta wysyłki .Tak jak wspominałem lornetka jest w fabrycznym stanie .Zdecydowanym przesle szczegółowe zdjęcia na poczte.

ad.ski@poczta.onet.pl

tel.662 782 853

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania lornetke Nikona Action 10x50 EX znawcy wiedzą co to za sprzęt test na optyczne.pl. Lornetka jest nowa kupiłem ja miesiąc temu cena do uzgodnienia , sprzedam taniej niz w sklepach internetowych okolo 480 zł pokryje koszta wysyłki .Tak jak wspominałem lornetka jest w fabrycznym stanie .Zdecydowanym przesle szczegółowe zdjęcia na poczte.

ad.ski@poczta.onet.pl

tel.662 782 853

Adam

 

witam

czy chodzi to jest ten sam model co tutaj:

http://www.abcdomu.pl/product_info.php?products_id=22370

czy ten sprzedawany przez Ciebie ma jakies specjalne dodatki, bo wlasnie chcialem kupic takie cos...

jeszcze jedno pytanie, czy przypadkiem mozesz wystawic fakture?

pozdrawiam

artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy chodzi to jest ten sam model co tutaj:

http://www.abcdomu.pl/product_info.php?products_id=22370

czy ten sprzedawany przez Ciebie ma jakies specjalne dodatki, bo wlasnie chcialem kupic takie cos...

jeszcze jedno pytanie, czy przypadkiem mozesz wystawic fakture?

pozdrawiam

artur

Zapomnialem dodac nie ma zadnych dodatkow jest futeral instrukcja gwarancja zrobilem samodzielnie nakladki w kształcie rogu na muszle oczne skóżane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.