Skocz do zawartości

sprzedam barlowa SW


michael99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam na sprzedaż barlowa 1,25" firmy Sky-Watcher. Jest to barlow od bino SW. Ja używam bino z barlowem ED GSO 2" 2x, więc tem mi nie potrzebny. Wkręca się go za pomocą gwintu filtrowego 1,25" (on posiada gwint zewnętrzny). Sprzedaję bez żadnej tulei ani dekielków. Co do krotności - bardzo ciężko stwierdzić, ale myślę, że wkręcony bez żadnej tulei do okularu 1,25" zależnie od okularu to da powiększenie ok. 1,6x. Oczywiście zwiększając odległość części optycznej barlowa od okularu zwiększamy powiększenie. Stan bdb. Jakość dawanych obrazów - ciężko powiedzieć, bo od zakupu nasadki pratkycznie nie było pogody, ale 2 razy przez chwilę patrzyłem i nie widziałem dużej różnicy w porównaniu z GSO ED (oczywiście oprócz innego powwiększenia). Widać zielone warstwy przeciwodblaskowe. Cena - hmm, też ciężko powiedzieć ;) Nigdzie nie widziałem w sprzedaży używanego, ani też nigdzie nowego. Ale znalazłem takiego barlowa, tylko WO: http://astrokrak.pl/barlowy/1888-soczewka-barlowa-2x-do-nasadek-binokularowych-william-optics.html . Więc cenę początkową ustalę wg tej, z tym, że trochę obniżę, ze względu, że to SW, a nie WO. No więc cena z wliczoną wysyłką 70zł. Na życzenie (jeśli tylko pogoda pozwoli...) jeszcze posprawdzam krotność oraz jakość tego sprzętu.

 

Kontakt na PW, albo na maila: michal.kubi99@gmail.com .

 

Pozdrawiam!

DSCN0944.JPG

DSCN0945.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.