Jump to content

micropoint

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutral

About micropoint

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O samolotach wiem. Miałem na myśli inne sztuczne satelity
 2. Super! A czy komuś udało się złapać na tarczy księżyca coś innego niż ISS?
 3. Przeczytaj mój temat. Może Ci pomoże trochę w wyborze. Ja ostatecznie kupiłem 2" Maxvision 24mm 82 stopnie oraz William Optics UWAN 7 mm 82 stopnie 1.25" a ostatnio dokupiłem Barlowa 2X GSO. Kitowy okular 30mm jest naprawdę całkiem niezły. Będąc amatorem nie widzę między nim a Maxvision istotnych różnic w jakości obrazu. Okular 9mm to padaka dlatego kupiłem UWANa.
 4. Miałem 8" delty a teraz mam 10" w wersji białej. Odnośnie koloru to mnie przypadł bardziej do gustu biały niż niebieski. Niebieska farba jest matowa i była bardzo podatna na zbieranie odcisków palców. Z białym kolorem nie ma takiego problemu. W tym budżecie zostawiłbym 8" i szukał używanej 10" na giełdzie tym bardziej że na pierwszym miejscu stawiasz wyjazdy pod ciemne niebo. Aktualnie jasna albo dwie sztuki są dostępne na olx.
 5. Cześć kupię szukacz Red Dot z mocowaniem do mojego Newtona np. DO-GSO Red Dot (4 w 1). pozdrawiam
 6. Aktualne. Cena jest do niewielkiej negocjacji.
 7. Cześć Kupię nasadkę bino WO w dobrym stanie, dobrze skolimowaną. pozdrawiam, Leszek
 8. Cześć Sprzedam GSO 8” Deluxe. Teleskop zakupiony w ubiegłym roku w lipcu, więc jest na gwarancji producenta. Teleskop sprzedaję tylko dlatego, że przesiadłem się na GSO 10”. Teleskop w bardzo dobrym stanie. Skolimowany laserowo, bez uszkodzeń, w 100% sprawny. Kilka paproszków na lustrze bez wpływu na obraz. Do teleskopu jest wszystko, co daje producent. · Okular 30mm 2” · Okular 9mm 1.25” · tuleja 35 mm 2" / 2" z gwintem filtrowym 2" (extension tube) · redukcja z 2" na 1,25" z pierścieniem mosiężnym i gwintem filtrowym 2" ·
 9. Jeśli pułap cenowy to np. +/- 1000 zł to na giełdzie powinno się dać znaleźć Dobsona 8" a to już nie jest zabawkowy teleskop
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.