Skocz do zawartości

Statyw alu z zestawu AstroView EQ3-2


Gość polaris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ludzie! Przecież to jest bardzo korzystna oferta!

Mam wątpliwości czy nóżki alu są stabilne przy większych obciążeniach, ale głowica? Za te ZNIKOME PIENIĄDZE chyba się komuś przyda! Można łatwo dokupić napęd, ślimaki są na obu osiach. Zawsze można zastosować do statywu większego kalibru, np. do statywu TST.

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Przecież to jest bardzo korzystna oferta!

Mam wątpliwości czy nóżki alu są stabilne przy większych obciążeniach, ale głowica? Za te ZNIKOME PIENIĄDZE chyba się komuś przyda! Można łatwo dokupić napęd, ślimaki są na obu osiach. Zawsze można zastosować do statywu większego kalibru, np. do statywu TST.

Przepraszam, jestem chyba ślepy, w temacie jest napisane że SAM TRÓJNÓG. Wszystko co pisałem jest NIE NA TEMAT. Zdarza mi się czytać długi temat NIE DO KOŃCA.

 

Znalazłem trochę nietypowe zastosowanie dla podobnego statywu, lżejszego nieco: po zmontowaniu nóg PRZECIWSOBNIE używałem jako regulowanej długości podpórka przy montażu płyty gipsowej u podwieszanego sufitu! Pozwalało to mi obejść się bez pomocnika. Ta REGULOWANA DŁUGOŚĆ NÓG była tutaj właśnie bardzo przydatna! Tak więc - majsterkowicze w okresie chmurnym znajdą nowe zastosowania dla tego mobilnego sprzęciku!

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.