Skocz do zawartości

Sprzedam LVW 22, Astrowalker, Lumicon H-Beta


adam_bie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
żeby sfinansować inny astro zakup sprzedaję:

1. Okular LVW 22mm, stan idealny, jedynie na tulei 2'' lekkie ślady od wyciągu.
Świetny okular, reklamować chyba nie trzeba. Optyka w idealnym stanie, bez zastrzeżeń.
Kupiony w DO w marcu 2014, jest faktura, dekielki i pudełko (kartonik) LVW.

Cena 720zł.

2. I tu aż żal mi sprzedawać: Astrowalker.
szczegóły czym to jest dla nie wiedzących: http://astromaniak.pl/viewtopic.php?f=5&t=12347&hilit=astrowalker
W zestawie Astrowalker, lunetka biegunowa od CG5 (wkręcana na gwint w AW), przewód zasilający ze stabilizatorem napięcia (12V) idealny do baterii żelowej, 2 wymienne końcówki pod gwint 1/4 i 3/8 cala więc każda głowica foto przypasuje.
Sprzęt fantastyczny do szerokich kadrów.
Fajna sprawa do do fotometrii gwiazd zmiennych:
przy ustawieniu na biegun takim na oko w 1/2 minuty i z obiektywem 300mm można robić dobre lekko rozogniskowane fotki po 2 minuty.
Urządzenie jest w pełni sprawne, jak pisałem troszkę żal się z nim rozstawać ale mi nie udaje się połączyć wizuala i nawet prostego astrofoto. Także zostaje wizual.

Cena 620zł.

3. Filtr Lumicon H-Beta 1,25''.
Kupiony jako nowy na forum, użyty 2 razy, wciąż wygląda jak nowy, nigdy nie czyszczony.

Cena 320 zł.

Wszystkie ceny zawierają koszt wysyłki ubezpieczonej kurierem, przelew lub pobranie.

Zdjęcia wszystkiego tu:
https://drive.google.com/folderview?id=0B5295BQRm3ygfnROWk9aY0tsLTdwNnJPUDZtekdPSDRwaFJiTHF4SWZQTi1Pck8tUEhKdDg&usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.