Jump to content

TomaszP1977

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  673
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

428 Good

About TomaszP1977

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 12/21/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia, mikroskopia konfokalna, analiza komputerowa mikrofotografii.
 • Sprzęt astronomiczny
  Nikon 8x30 EII; Nikon 10x50 CF; Celestron SkyMaster 25x100; Synta 12'

Recent Profile Visitors

2139 profile views
 1. Kurt Vonnegut Rzeźnia numer pięć. Znakomita fabuła z wykorzystaniem tego pomysłu z glistami
 2. A faktycznie to był samiec; Wyglądał tak okazale mimo dużej odległości że pomyliłem je.
 3. Przed chwilą leciała na północ od Lublina, na przelotowej, śliczna w lornetce
 4. Piotr4D dziękuję nie ukrywam że dzięki tej radzie zaoszczędziłem kilka stówek bo nie szukałem nie wiadomo czego. Iiyama mimo że budżetowa to jakość matrycy trzyma - stary i nowy praktycznie bez różnicy.
 5. Zaliczony lornetką. Co za gigant...
 6. To wygląda jak formacja samolotów, np. latającą cysterna + myśliwce.
 7. Odgrzebuję temat żeby nie mnożyć wątków. Potrzebuję monitora (a w zasadzie dwóch) do bardzo długich sesji - 14 godzin dziennie z krótkimi przerwami. Zastosowanie - nauczanie zdalne (szkoła + milion godzin korków) + edycja dokumentów itp. Po 3 dniach e-learningu już wiem że 2 monitory to optymalna sprawa - na lewym użytkownicy, na prawym - aplikacje których używam, a wbrew pozorom nauczanie zdalne to nie zadanie pracy domowej na Librusie* - żeby zajęcia były atrakcyjne to w tle chodzą 2 - 4 aplikacje udostępniane w miarę potrzeby Uczniom. Na razie wygląda to jak na zdjęciu ale jest to wycieranie d... szkłem. Potrzebne mi są 2 monitory 24 cale, zamierzałem dokupić drugą taką samą IIyamę ProLite E2473HDS ale może znacie coś fajniejszego? Pracujecie na czymś co Waszym zdaniem jest lepsze dla Waszych oczu? Zależy mi na Waszych opiniach tak samo jak na własnych oczach. Pozdrawiam i udanej kwarantanny życzę __________________ * nie dajcie się zrobić w jajo jak szkoła wam mówi że pracuje zdalnie z uczniem a polega to na zadawaniu prac domowych z Dziennika Elektronicznego, ma to tyle wspólnego z nauczaniem zdalnym co danie dnia (takie w restauracji, mielony + buraczki + ziemniaki + kompot) z daniem dupy. I to danie i to danie ale efekty są odmienne.
 8. Maseczkę i 50 ml żelu odkażającego. Może ktoś się znajdzie. Uważajcie na siebie Panowie, nie dajcie się wirusowi i panice.
 9. Zjawisko tabelki w Excelu. Jakiś procent klientów nie będzie się użerać o kilkadziesiąt zł. Pozostali w końcu otrzymają zwrot kasy która przez x dni będzie leżeć na koncie sklepu robiąc mu np. dobrą historię konta albo po prostu poprawiając płynność finansową. Widocznie się to opłaca.
 10. https://wyborcza.pl/7,75400,25735836,mamy-drugi-ksiezyc-tymczasowy-i-malutki-dostrzegl-go-polski.html#s=BoxWyboImg3
 11. Bardzo ciekawy soundrack do gry Subnautica, oczywiście elektroniczna
 12. Odświeżam temat. https://www.sciencealert.com/periodicity-has-been-detected-in-a-repeating-fast-radio-burst
 13. https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25673378,obliczyl-ze-z-polski-da-sie-zobaczyc-alpy-nikt-mu-nie-wierzyl.html Gratki!
 14. Gość wstawia skalę na zdjęciach co je czyni niezwykle atrakcyjnymi dla laików. Dziękuję mu za to.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.