Jump to content

TomaszP1977

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  667
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

425 Good

About TomaszP1977

 • Rank
  Procjon
 • Birthday 12/21/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia, mikroskopia konfokalna, analiza komputerowa mikrofotografii.
 • Sprzęt astronomiczny
  Nikon 8x30 EII; Nikon 10x50 CF; Celestron SkyMaster 25x100; Synta 12'

Recent Profile Visitors

1968 profile views
 1. To wygląda jak formacja samolotów, np. latającą cysterna + myśliwce.
 2. Odgrzebuję temat żeby nie mnożyć wątków. Potrzebuję monitora (a w zasadzie dwóch) do bardzo długich sesji - 14 godzin dziennie z krótkimi przerwami. Zastosowanie - nauczanie zdalne (szkoła + milion godzin korków) + edycja dokumentów itp. Po 3 dniach e-learningu już wiem że 2 monitory to optymalna sprawa - na lewym użytkownicy, na prawym - aplikacje których używam, a wbrew pozorom nauczanie zdalne to nie zadanie pracy domowej na Librusie* - żeby zajęcia były atrakcyjne to w tle chodzą 2 - 4 aplikacje udostępniane w miarę potrzeby Uczniom. Na razie wygląda to jak na zdjęciu ale jest to wycieranie d... szkłem. Potrzebne mi są 2 monitory 24 cale, zamierzałem dokupić drugą taką samą IIyamę ProLite E2473HDS ale może znacie coś fajniejszego? Pracujecie na czymś co Waszym zdaniem jest lepsze dla Waszych oczu? Zależy mi na Waszych opiniach tak samo jak na własnych oczach. Pozdrawiam i udanej kwarantanny życzę __________________ * nie dajcie się zrobić w jajo jak szkoła wam mówi że pracuje zdalnie z uczniem a polega to na zadawaniu prac domowych z Dziennika Elektronicznego, ma to tyle wspólnego z nauczaniem zdalnym co danie dnia (takie w restauracji, mielony + buraczki + ziemniaki + kompot) z daniem dupy. I to danie i to danie ale efekty są odmienne.
 3. Maseczkę i 50 ml żelu odkażającego. Może ktoś się znajdzie. Uważajcie na siebie Panowie, nie dajcie się wirusowi i panice.
 4. Zjawisko tabelki w Excelu. Jakiś procent klientów nie będzie się użerać o kilkadziesiąt zł. Pozostali w końcu otrzymają zwrot kasy która przez x dni będzie leżeć na koncie sklepu robiąc mu np. dobrą historię konta albo po prostu poprawiając płynność finansową. Widocznie się to opłaca.
 5. https://wyborcza.pl/7,75400,25735836,mamy-drugi-ksiezyc-tymczasowy-i-malutki-dostrzegl-go-polski.html#s=BoxWyboImg3
 6. Bardzo ciekawy soundrack do gry Subnautica, oczywiście elektroniczna
 7. Odświeżam temat. https://www.sciencealert.com/periodicity-has-been-detected-in-a-repeating-fast-radio-burst
 8. https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25673378,obliczyl-ze-z-polski-da-sie-zobaczyc-alpy-nikt-mu-nie-wierzyl.html Gratki!
 9. Gość wstawia skalę na zdjęciach co je czyni niezwykle atrakcyjnymi dla laików. Dziękuję mu za to.
 10. Na marginiesie - muszą mieć na prawdę mocną pozycję rynkową i silną gospodarkę skoro firma o zasięgu globalnym pozwala sobie na 2 tygodnie totalnej przerwy.
 11. Czy od neutrin łamie w kościach? Bo coś mnie rozkłada i nie wiem...
 12. Czytanie tego wątku przypomina oglądanie transmisji walki Gołoty na Polsacie. Czas trwania wydarzenia: 30 sekund. Wypowiedzi ekspertów i reklamy: 2 godziny. Na razie wypowiadają się eksperci. Reklam jeszcze nie było. Czekamy na wybuch. Kto skoczy po piwo?
 13. Ja myłem swoje nakładając na tyle grubo detergentu że pod palcem było ślisko, też gdzieś wygrzebałem info że lepiej palcem bo jak się trafi coś co rysuje to większa szansa poczuć to pod palcem niż zorientować się że coś skrobie powłoki pod wacikiem, przeżyło chyba 7 czy 8 lat myte mniej więcej raz na rok i nie było objawów degradacji powłoki.
 14. Kobiety są wyrachowane. Woli żebyś się patrzył w gwiazdy niż na tyłek sąsiadki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.