Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Synta 8 / Vixen LV5mm / SW UWA 6mm

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

IgorM

IgorM

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 20 postów
Czesc, 
okolo miesiaca temu kupilem teleskop Synta 8 na dobsonie w stanie idealnym i tez w takim go sprzedaje. 
Jestem zmuszony go sprzedac, poniewaz taki sprzet jest za duzy na mój balkon i potrzebuje jednak czegos mniejszego.
Teleskop zostal kupiony w Delta Optical przez poprzedniego wlasciciela i przez wiekszosc czasu stal nie uzywany, zapakowany w karton. Ja uzylem go zaledwie jeden raz, przechodzac przez meke próbujac manewrowac nim na balkonie. 
Szczerze mówiac, gdybym mial wiecej miejsca lub wiecej czasu na wyjazdy w plener to zostawil bym taka armate, bo mozna nia juz sporo zobaczyc.
Lustro glówne jest lekko przykurzone, ale nie widze jeszcze potrzeby jego czyszczenia. Ogólny stan oceniam na idealny, brak rys, uszkodzen, wgniecien. Wyglada i dziala jak nowy egzemplarz. 

W zestawie sprzedaje:
- Synta 8 
- Dobson
- Okulary kitowe 25mm i 10mm
- Szukacz 9x50 z krzyzem
- Wyciag Crayforda 

Inaczej mówiac, sprzedaje identyczny zestaw (z wszystkimi broszurami i papierami) jaki otrzymujemy przy zakupie nowej sztuki w sklepie.
Mam oryginale kartony, jednak zdecydowanie preferowalbym odbiór osobisty w Katowicach. 
Cena jaka mnie interesuje to 950zl. 

Do sprzedania mam równiez:

1. Okular Vixen LV 5mm w oryginalnym opakowaniu, ze wszystkimi zaslepkami. Stan bardzo dobry. -
2. Okular SW UWA 66 6mm brak opakowania, ze wszystkimi zaslepkami. Stan bardzo dobry. - 100zł
3. Katówka lustrzana 1,25" - 30zl

Zdjęcia wrzucę w sobotę w południe. 

0

storm

storm

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 10 postów

Czesc, 
okolo miesiaca temu kupilem teleskop Synta 8 na dobsonie w stanie idealnym i tez w takim go sprzedaje. 
Jestem zmuszony go sprzedac, poniewaz taki sprzet jest za duzy na mój balkon i potrzebuje jednak czegos mniejszego.
Teleskop zostal kupiony w Delta Optical przez poprzedniego wlasciciela i przez wiekszosc czasu stal nie uzywany, zapakowany w karton. Ja uzylem go zaledwie jeden raz, przechodzac przez meke próbujac manewrowac nim na balkonie. 
Szczerze mówiac, gdybym mial wiecej miejsca lub wiecej czasu na wyjazdy w plener to zostawil bym taka armate, bo mozna nia juz sporo zobaczyc.
Lustro glówne jest lekko przykurzone, ale nie widze jeszcze potrzeby jego czyszczenia. Ogólny stan oceniam na idealn
0

storm

storm

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 10 postów
Ile za vixen lv5?
0

IgorM

IgorM

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 20 postów

Odświeżam temat. 

Wszystko nadal aktualne, przez chwilę ogłoszenie było zawieszone, bo chciałem ostatni raz przetestować teleskop na wyjeździe w góry.

Zainteresowanych sprzętem proszę o prywatną wiadomość lub odpowiedź w temacie.

Pozdrawiam :)

0

IgorM

IgorM

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 20 postów

Teleskop Synta 8 i SW UWA 6mm aktualne. 

Okular Vixen sprzedany.

Poniżej w linku przesyłam zdjęcia.

https://goo.gl/photo...reF9E1a6hFnTSEA