Jump to content

21szpak

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

575 Excellent

About 21szpak

 • Rank
  Altair
 • Birthday 01/11/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Koszalin/Szczecin
 • Sprzęt astronomiczny
  Sky-Watcher 200/1000, Okulary 10, 20, 30, GSO Barlow 2,5x & 3x ED + Point Grey FireFly MV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odnośnie odgłosów przyrody. Skowyt jakiś lisów jest mało przyjemny gdy jesteśmy sami na środku polnej drogi a jedyne co widać to gwiazdy.
 2. Koledzy taki pytanie, jaki rozmiar folii kupić na tubę 200/1000 ma być dla pełnej apertury czy może być mniejszy, taki jak dla tuby 150?
 3. Mogę rozbić zestaw. Statyw 300zł + wysyłka (max.20zł) Głowica 700zł (wysyłka w cenie)
 4. Sprzedam głowice EQ5 + statyw stalowy 1,75''. Praktycznie nie używane ze względu na mały balkon i 4 piętro. Wszystko pokazane na zdjęciach. Brak jednego pokrętła mikroruchów (zgubiło się podczas przeprowadzki) reszta jak fabryka. Cena 1000zł z wliczoną w to wysyłką. (do negocjacji)
 5. Prawdziwy. Campo się zamraża w ciekłym azocie po czym rozbija się go manualnie na mniejsze "szrapnele". To co masz to jeden z takich sztucznie wykonanych szrapneli.
 6. Kupię pręt przeciwwagi do EQ5 jak na zdjęciu.
 7. KUPIĘ Pokrętła mikro ruchów do EQ5 Może być wersja taka jak na zdjęciu lub wersja krótka , samo pokrętło bez przedłużki. Proszę o propozycje na Priv.
 8. Tęsknie za naprawdę jasnymi kometami. Ale mam i ja moją Iwamoto. Lornetką łatwo wypatrzyć bo jest blisko Regulusa. Nie umywa się do Wirtanena.
 9. Dlaczego te wszystkie zdjęcia są w nienaturalnych kolorach? Kolory flag na tabliczce to odcienie szarości. Czy ta kamera co robiła zdjęcie powyżej nie umie w "kolorze"
 10. http://www.suwalki24.pl/article/3,suwalszczyzna-posiada-najcenniejsze-zloza-europy
 11. Ona ma średnice 200m, czyli jej wejście w ziemską atmosferę może skończyć się jej rozpadem na kilka tysięcy mniejszych i wybuchem w górnych warstwach atmosfery. Do powierzchni może coś dotrzeć ale o radykalnie mniejszej średnicy kilkudziesięciu metrów. Skutek impaktu wyłącznie lokalny nie globalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.