Jump to content

rkamin

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutral

About rkamin

 • Rank
  Altair
 • Birthday 12/30/1969

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Skąd
  Katowice
 • Sprzęt astronomiczny
  C8-N, EQ6 Pro, Ultima Barlow 2x, okulary 6, 17, 25 mm, ZRT, EOS 30D.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale numer. Od dwóch tygodni siedzę na urlopie w Bystrym. Stężnicę mam gdzieś ok 4 km od mojego domku ;-)
 2. Hmm, trudno cokolwiek powiedzieć bez testów. Jedno jest pewne, jeżeli błąd prowadzenia będzie niewielki i powtarzalny to "chamskie" wykończenie nie będzie miało znaczenia. Niestety mam takie niemiłe odczucie, że jednak z tą dokładnością może być problem. Chociaż - kto to wie?
 3. Jak Rosjanie będą tak grać z nami jak dzisiaj z Czechami to miejcie nas w opiece wszyscy święci. Naprawdę to był Mecz.
 4. Tak. Rosja-Czechy mecz zdecydowanie bardziej efektowny niż Polska-Grecja. Po prostu lepszy. No i jakiego sędziego mają .
 5. Naprawdę dobre, tylko dlaczego w bin 2
 6. Myślę, że przy Twoim warsztacie nie warto. Czas zainwestować w mono
 7. Zdaje się, że chip tej kamerki jest taki sam jak w moim orionie. Kiedyś robiłem takie testy i niestety 10 min zaczyna masakrować gwiazdki robiąc z nich ładne krowie placki, o 15 minutach nie wspominając. Niestety kolorowa kamerka to ciemne niebo i chyba nijak się tego nie da obejść.
 8. Hmm, nie wiem jak kto ale ja bym wybierał w ciemno DDM85, przy takiej cenie.
 9. Adam, jak dla mnie - niesamowite. Detal widoczny na zbliżeniu jest tak delikatny (nie wiem jak to inaczej nazwać), że wczoraj w nocy jak to oglądałem to normalnie "gacie mi zerwało" Jak dla mnie jedna z najlepszych jakie widziałem. Może nawet szkoda do niej dodawać kolor .
 10. Marcinie, zdjęcie jak dla mnie naprawdę świetne. To już kolejna fota z C8N w Twoim wykonaniu. Powiedz, czy pracujesz na oryginalnej tubie czy zmodyfikowałeś co nieco. Pytam bo ja swoją 8-ką nie jestem w stanie się nawet zbliżyć do tej jakości?
 11. Nie, no tego pytania nie powinniśmy w ogóle zadawać. To Oczywiste .
 12. Prawdziwe 150 W na 20m2 przyprawi Cie o zawał lub uszkodzenie słuchu . A tak na poważnie jeżeli chodzi o wzmacniacze z prawdziwego zdarzenia zainteresował bym się Cambridge Audio, Creek, NAD ew. Rotel. Pamiętaj jednak o jednej ważnej rzeczy o której z reguły się zapomina - bez odpowiedniego wytłumienia pomieszczenia żaden sprzęt może nie zagrać fajnie. To co np. w sklepie lub ew. komisie będzie brzmiało zajefajnie po przyniesieniu do domu może człowieka zdenerwować. Niestety, tak jak ktoś powyżej napisał ze sprzętem audio jest tak jak z astro a ja powiedziałbym nawet, że trudniej. Może zasta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.