Jump to content

Robson_g

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2453
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1872 Excellent

1 Follower

About Robson_g

 • Rank
  Syriusz
 • Birthday 03/15/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Stepnica, Wałcz

Recent Profile Visitors

7896 profile views
 1. Oo. O to mi chodziło. Teraz pięknie to chodzi. Dzięki. Ale 2x40" to już chyba za dużo Zaczynam się wciągać w tego PIXa.
 2. Tak, okienka procesów też mogę sobie rozciągać,a le interesowałoby mnie przede wszystkim rozciągnięcie tych głównych okien roboczych. Masz chyba 27 calowe monitory, więc obszar jest duży. Jam 2x24.
 3. Czy można w tym temacie zadawać pytania odnośnie Pixa? Jeśli tak, to czy w programie jest możliwość pracy 2-monitorowej?
 4. Chociaż nie moje zdjęcie ale pozwolę sobie na komentarz do jakości optycznej szkła. Z obiektywem jest wszystko ok. Efekt ten spowodowany jest użyciem filtra Optolong L pro. Mam podobnie u siebie ale w moich 400mm efekt jest prawie niewidoczny.
 5. Ale po co się denerwujesz? Przecież to jest luźny temat. Naprawdę nie ma sensu się unosić. Fotka jest z Canona 6d z obiektywem 400 mm. Wiedziałem że będzie problem z obróbką bo obiekt jest dość wymagający. Jeszcze będę do niego wracał. Tutaj na pewno przydałyby się porządne flaty ale miałem z tym problem bo materiał był z 2 sesji i tam gdzie było łączenie zdjęć flat nie zadziałał.
 6. To moje pierwsze w życiu zdjęcie tego obiektu Z balkonu.
 7. Nie mam jeszcze pixa. Różne są opinie na jego temat. Nie wiem czy potrafiłbym się w nim odnaleźć. Nie jestem jeszcze zaawansowany, więc nie wiem czy jest dla mnie. Co do czerwieni to będę to jeszcze analizował.
 8. aaaaaa, no to już wszystko jasne, tylko flat z filtrem, który winietuje?
 9. No to napisze ktoś jak wykonać tego flata? Szkoda informacji z matrycy.
 10. Filtr to eos clip, ale flaty robiłem drugim 6D, bez modyfikacji i bez filtra. Całość procesu w rawach z Canona. Czystą matrycę? Żartujesz , czy piszesz poważnie?
 11. Jasne, tylko że wg mnie gwiazdy zachowały swój naturalny kolor (prawie :)). One mają tam świecić A tło rzeczywiście jest z dominantą czerwonego, ale ten kolor naprawdę tam dominuje. Co nie zmienia faktu, że zawsze można coś poprawić a tym bardziej przy okazji nowego stacka z prawidłowym (mam nadzieję) flatem.
 12. To jest flat. Wszystkie parametry z sesji zachowane oprócz czasu naświetlania. Flaty robię w ten sposób, że celuję obiektywem w szary obraz monitora
 13. Hmm. Według mnie, z naturalna "wadą" obiektywu tak. Natomiast z cieniem na matrycy powstałym w wyniku wkładania ciała obcego przed nią, może być już gorzej. Zresztą nie chcę się wymądrzać, bo to jest moje pierwsze zdjęcie z flatami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.