Jump to content

janou

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About janou

 • Rank
  Alnitak

Recent Profile Visitors

670 profile views
 1. Cześć, mam na sprzedaż filtr Idas LPS-D2 CLIP do canona Full Frame. Filtr w stanie bardzo dobrym jak nie idealny. Używałem z Canonem 6d. Żadnej ryski, kupiony u zachodnich sąsiadów. Szkiełko nie posiadało oryginalnie pudełka, dlatego dorzucam swoje. Nówka w sklepie widziałem, że jest za 1800 zł. Moja propozycja to 1200 zł + przesyłka.
 2. Twój avalonik za +10k jest A Cem poniżej 4. Trochę nie ten zakres cenowy
 3. Z tymi uszkodzeniami od nowości to też nie do końca tak jest, że wszystkie są uszkodzone. Kumpel kupił nówkę (prawdopodobnie ostatnią sztukę) i zadowolony. Nic w środku nie miał uszkodzonego.
 4. Sprzedane. Do zamknięcia
 5. Cześć, mam na sprzedaż kilka rzeczy, które nie są ściśle powiązane z astro, ale może zainteresują astrofotografów 1) Szyna Syrp Magic Carpet do time lapsów o długości 160cm. Do szyny dodaje oryginalną torbę. Szyna jest bez wózka. Stan idealny. Cena 1000 zł + przesyłka: https://sklep.filmgraf.com.pl/syrp-sy0013-4001-4-magic-carpet-szyny-160cm-bez-wozka-i-koncowek-p-4518.html https://fotozakupy.pl/product-pol-27500-Syrp-torba-na-Magic-Carpet-160cm.html 2) Plecak Manfrotto Bumblebee-220. Bardzo fajny plecak. Zgrabny, pomieści szerokie szkło + swa. Fajny na
 6. Cześć, mam na sprzedaż montaż Heq5 pro synscan. Kupiony ponad 4 lata temu (nie pamiętam dokładnie, ale mam gdzieś papiery) w astrokrak.pl. Posiadam oryginalne kartony. Montaż kupiony w wersji "modyfikowanej" polegającej na "wymianie łożysk na markowe - wysokiej jakości i precyzji oraz na ponownym wyregulowaniu mechanizmu, usunięciu luzów i przesmarowaniem odpowiednim smarem części ruchomych.": http://web.archive.org/web/20181220212454/http://www.astrokrak.pl/478-monta-paralaktyczny-s-w-h-eq5-pro-synscan-.html Montaż sprawny, używany dosyć rzadko. Stan wizualny oceniam n
 7. Nieaktualne. Sprzedane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.