Jump to content

SMAT969

Społeczność Astropolis
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Warszawa/Ursynów

Recent Profile Visitors

455 profile views

SMAT969's Achievements

4

Reputation

 1. no to czekamy Jeśli tak to dobrze intuicja podpowiedziała
 2. Zbyt regularnie i równo to schodziło aby było naturalne.
 3. No to pytanie czy rozwiążemy zagadkę... Sam nie wiem co myśleć
 4. Dokładnie tak jak piszesz. Skywatcher 150/750 ze szkłem 25 mm mieściły się 4 w około 2s. całość wychodziła z okulara.
 5. Przelatywały na tle Altair'a więc dość spora odległość. Widoczne gołym okiem.
 6. 23:23 w Warszawie zaobserwowałem przez teleskop około 25-30 punktów ustawionych w linii poruszających się z zauważalną prędkością w kierunku NE (strona horyzontu). Akurat obserwowałem Jowisza. Skierowałem na nie teleskop było widać tylko szybko poruszające się punkty. Czy ktoś wie co to jest? Pierwsze co pomyślałem to - Starlink jednak już sam nie wiem...
 7. Piękna sprawa w takim razie jak tylko się zepną terminy dołączę
 8. Witam Panowie Chciałem zapytać o możliwość dołączenia do wypadów. Miejsce: Warszawa/Ursynów Sprzęt: SO 150/750 na EQ 3-2 + Plossl 25mm, 10mm, 6,3mm + ES 6,7mm 82st + D40 Transport: Mobilny samochodowy Dodatkowo: Czerwona latarka + grille jednorazowe Hobby: Góry i pilot samolotów + od jakiegoś czasu astronomia Zawodowo: analityk Wychowany od około 3 miesięcy na Ursynowskim balkonie w kierunku S, E. Podstawy wciągnięte z forum i książek, stellarium, 2 wyjazdy w teren. Nie widziałem w wątku w jaki sposób można dołączyć więc próbuję tak Pzdr!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.