Jump to content

Tomson

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tomson

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday 01/13/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. Ja będę dzisiaj focić wyjątkowo z okolic Łodzi, ale na chwilę obecną ICM mało obiecujący...
 2. Wszystkie informacje zaczerpnąłem ze strony sklepu i tak też było napisane przy produkcie. Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie i rozwianie wątpliwości, wolałem dopytać się przed podłączeniem i uruchomieniem.
 3. Witam. Mam pytanie dotyczące zasilania opaski grzewczej przeciw roszeniu oraz kamery ZWO 1600MM-P. Wg producenta opaski, zalecane natężenie prądu powinno wynosić 0,35A (nie powinno zostać przekroczone) przy napięciu 12V, co daje moc grzewczą na poziomie 4,2 wata. W zestawie z opaską dołączony jest przewód zasilający, umożliwiający szeregowe połączenie z zasilaniem układu chłodzenia kamery, która wymaga napięcia 12V o maks. natężeniu 2A. Czy będzie zatem bezpieczne połączenie obu urządzeń do wspólnego źrodła zasilania tak jak pokazano na załączonym zdjęciu? Dodam, że dysponuję przenośnym a
 4. W takich okolicznościach ja również potwierdzam swoja obecność.
 5. Mnie wypad do Mostówki lub w stronę Garwolina zdecydowanie bardziej pasuje jutro, dzisiaj nie dam rady - dość późno kończę pracę.
 6. Ja bym skoczył na Brześce pomęczyć głównie swój sprzęt ICM na dzisiaj wygląda całkiem nieźle.
 7. Jeżeli gdzieś niedaleko Warszawy, to ja jutro bardzo chętnie.
 8. Ja dzisiaj odpadam, do środy jestem poza Warszawą a później tydzień zasłużonego urlopu :-) Powodzenia w obserwacjach.
 9. Wstępnie umówiłem się już z jedną osobą w Brześcach, więc dzisiaj raczej tam się skieruję. @Astrobonq, masz jakaś stałą miejscówkę w Wesołej, czy to własne podwórko?:)
 10. Cześć. Ktoś chętny na dzisiejszy wypad do Brześc koło Konstancina-Jeziornej?
 11. @tomchm, dzięki za konstruktywny wieczór oraz garść cennych informacji. Pomino białej nocy dla mnie wypad jak najbardziej udany, była to dobra okazja do lepszego zapoznania się ze sprzętem i ciekawych rozmów. Miejscówka do prowadzenia obserwacji – jak na warunki warszawskie - całkiem zacna, wklepana na stałe w GPS. Chętnie wybiorę się tam ponownie w najbliższym czasie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.