Jump to content

Tomson

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tomson

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday 01/13/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. W takich okolicznościach ja również potwierdzam swoja obecność.
 2. Mnie wypad do Mostówki lub w stronę Garwolina zdecydowanie bardziej pasuje jutro, dzisiaj nie dam rady - dość późno kończę pracę.
 3. Ja bym skoczył na Brześce pomęczyć głównie swój sprzęt ICM na dzisiaj wygląda całkiem nieźle.
 4. Jeżeli gdzieś niedaleko Warszawy, to ja jutro bardzo chętnie.
 5. Ja dzisiaj odpadam, do środy jestem poza Warszawą a później tydzień zasłużonego urlopu :-) Powodzenia w obserwacjach.
 6. Wstępnie umówiłem się już z jedną osobą w Brześcach, więc dzisiaj raczej tam się skieruję. @Astrobonq, masz jakaś stałą miejscówkę w Wesołej, czy to własne podwórko?:)
 7. Cześć. Ktoś chętny na dzisiejszy wypad do Brześc koło Konstancina-Jeziornej?
 8. @tomchm, dzięki za konstruktywny wieczór oraz garść cennych informacji. Pomino białej nocy dla mnie wypad jak najbardziej udany, była to dobra okazja do lepszego zapoznania się ze sprzętem i ciekawych rozmów. Miejscówka do prowadzenia obserwacji – jak na warunki warszawskie - całkiem zacna, wklepana na stałe w GPS. Chętnie wybiorę się tam ponownie w najbliższym czasie.
 9. Hej. Mnie najbardziej odpowiada ta pierwsza miejscówka wskazana przez tomchm. Mam w domu małego człowieka, żona późno wraca z pracy itp., niemniej byłbym na miejscu przed 22. BTW, widzę, że koledzy maja poważne instrumenty a ja tu wyskoczę z Nexstarem EVO
 10. Witam wszystkich zapalonych obserwatorów nocnego nieba! Dzisiaj mój pierwszy dzień na tym forum Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem teleskopu SCT 8". Nie ukrywam także, że jestem w temacie nowicjuszem, dlatego bardzo chętnie przyłącze się do nocnych sesji obserwacyjnych w okolicach Warszawy w towarzystwie osób bardziej doświadczonych. Docelowo chciałbym zdobyć szeroką wiedzę na temat AP, ale im więcej czytam na ten temat, tym więcej mam pytań Wiadomo - im dalej w las, tym więcej drzew Jeżeli więc nikomu nie przeszkadzałaby obecność osoby często zadającej pytania z elementarnej wiedzy, to jestem w gotowości. Termos z kawą również! Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.