Skocz do zawartości

Amper

♥ Konto Płatne
 • Zawartość

  775
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

273 Good

O Amper

 • Tytuł
  Wega

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Sprzęt astronomiczny
  Meade LightBridge 12", TMB105, Megrez72, NEQ6, Astrotrac, ST2000XM i obserwatorium z nazwy

Ostatnie wizyty

2570 wyświetleń profilu
 1. Rzeszów

  Ja do domu wróciłem o 1.50 ale było naprawdę warto, w sumie 60km w jedną stronę, ale jak to powiedział Andrzej: 40 lat takiego nieba nie widziałem. Dopisała pogoda i ekipa, czyli : Krzysztof, ŁukaszP, Piotr 4d, Andrzej i ja, choć angelskirpion też był prawie z nami, bo walczył w samotność jakieś 500m od nas. Dzięki za super wypad w super miejscowce.
 2. Rzeszów

  Widzę, że szykuje się ostra ekipa. Ja z Andrzejem spotykam się o 19.20 pod leclerkiem i stamtąd jedziemy w kierunku Bachórza czekając na namiary miejscówki. Tak więc do zobaczenia.
 3. Rzeszów

  Ok, Janusz dzisiaj odpada, więc jedziemy gdzieś w Wasze tereny. Zaraz się rozdzwonimy.
 4. Rzeszów

  Łukasz czekam na info od Janusza, bo chyba dzisiaj nie da rady i jeżeli tak będzie to pojedziemy gdzieś w waszą miejscówkę. Muszę też zdzwonić się z Andrzejem i Piotrem, żeby wiedzieć jak zorganizować transport. Może trzeba wziąć pod uwagę miejscówki wskazane przez Piotra4d Edit: Ja dopiero po 18 będę wiedział jaki kierunek odbierzemy, tak więc czekamy.
 5. Rzeszów

  Mój numer jest taki sam, niestety Twój mi się gdzieś zapoznał w innym telefonie
 6. Rzeszów

  No to montujemy ekipę na dzisiaj, miejsce i czas jeszcze do u gadania ale będą to raczej okolice Kolbuszowej, sokolowa czy innych takich. Wszystko będzie zależało od tego kto będzie. Dzisiaj w planach mam zabrać LB 12, astrotracka i lornete. Na obecną chwilę chętni to Piotr angelscoroion, jo, Andrzej i Janusz, mam też nadzieję że dołączy do nas drugi Piotr i być może Mariusz.
 7. Rzeszów

  Fajnie, że udało się wczoraj spotkać, popatrzeć i pogadać . No i po paru latach odpalić mój mont. Nie obyło się też bez złośliwości rzeczy martwych, bo moje zasilanie nie odpaliło jak trzeba, a w domu działa od pierwszego strzała. Dzięki za wspólne obserwy z chmurami w przerwach oraz za możliwość poznania nowego astro kolegi.
 8. Rzeszów

  Przyjeżdżaj, bo zostało nas tylko trzech. Reszta albo się ukrywa albo zrezygnowali.
 9. Rzeszów

  Wszystkie znaki na niebie powiadają, że jutro będzie pikna pogoda, którą mam zamiar wykorzystać na obserwacjach i mam nadzieję, że tym razem będzie nas więcej niż to zwykle bywa. Kiedyś ekipa z Rzeszowa była dość liczna, dzisiaj spotykamy się zaledwie w trzech. Na tą chwilę nie ma jeszcze ustalonego miejsca ale z racji obserwacji z Januszem będą to okolice Kolbuszowej lub w tamtym kierunku. Mam nadzieję, że będzie nas więcej. Pozdrawiam Amper
 10. Achromat czy apochromat do DS?

  Nie raz miałem okazję patrzyć przez ten sprzęcik i potwierdzam, to co mówi Janusz. Sprzęt mobilny pod każdym względem, widoki Księżyca i planet w połączeniu z bino-miodzio.
 11. Dwa ( czyżby ??? ) oblicza JP

  Brak słów, nie wiem, że po tylu negatywnych komentarzach na forach ten człowiek jeszcze funkcjonuje i prowadzi ten astro bazar.
 12. Nowe Astropolis a.d. 2017

  Zobaczymy jak będzie, Kaspersky ponownie poinformuje mnie za około 30 min przy ponownym uruchomieniu forum. Jak komunikat się pojawi ponownie, to dam znać.
 13. Nowe Astropolis a.d. 2017

  Oj coś to nie bardzo wychodzi mi pisanie na nowym forum :(
 14. Nowe Astropolis a.d. 2017

  Nie wiem gdzie to napisać, więc piszę tu, bo sprawa dotyczy nowego forum. Od jakiegoś czasu kiedy wchodzę na forum, Kaspersky Total Security pokazuje mi taki komunikat: Kaspersky jest oryginalny, problem pojawia się od pewnego czasu i nie wiem jaki jest tego powód. Piszę to tu, bo może się przydać ta informacja.
 15. Oficjalna nocna wersja Astropolis - dokonało się!

  Na samym dole pod znaczkiem faceboka jest napis Styl, Polityka prywatności, Kontakt, wchodzisz w styl i wybierasz Astropolis nocą i gotowe ps. Ilu mnie ubiegł
×