Skocz do zawartości

Plebiscyt na najciekawszy projekt DIY/ATM 2017

Zobacz najbardziej kreatywne i inspirujące projekty i niezapomnij oddać swój głos.

Korzystając z okazji chciałem złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku!

Adam_Jesion Adam_Jesion

Amper

♥ Konto Płatne
 • Zawartość

  766
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Amper w dniu 31 Sierpień 2012

Użytkownicy przyznają Amper punkty reputacji!

Reputacja

270 Good

O Amper

 • Tytuł
  Wega

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Sprzęt astronomiczny
  Meade LightBridge 12", TMB105, Megrez72, NEQ6, Astrotrac, ST2000XM i obserwatorium z nazwy

Ostatnie wizyty

2071 wyświetleń profilu
 1. Achromat czy apochromat do DS?

  Nie raz miałem okazję patrzyć przez ten sprzęcik i potwierdzam, to co mówi Janusz. Sprzęt mobilny pod każdym względem, widoki Księżyca i planet w połączeniu z bino-miodzio.
 2. Dwa ( czyżby ??? ) oblicza JP

  Brak słów, nie wiem, że po tylu negatywnych komentarzach na forach ten człowiek jeszcze funkcjonuje i prowadzi ten astro bazar.
 3. Nowe Astropolis a.d. 2017

  Zobaczymy jak będzie, Kaspersky ponownie poinformuje mnie za około 30 min przy ponownym uruchomieniu forum. Jak komunikat się pojawi ponownie, to dam znać.
 4. Nowe Astropolis a.d. 2017

  Oj coś to nie bardzo wychodzi mi pisanie na nowym forum :(
 5. Nowe Astropolis a.d. 2017

  Nie wiem gdzie to napisać, więc piszę tu, bo sprawa dotyczy nowego forum. Od jakiegoś czasu kiedy wchodzę na forum, Kaspersky Total Security pokazuje mi taki komunikat: Kaspersky jest oryginalny, problem pojawia się od pewnego czasu i nie wiem jaki jest tego powód. Piszę to tu, bo może się przydać ta informacja.
 6. Oficjalna nocna wersja Astropolis - dokonało się!

  Na samym dole pod znaczkiem faceboka jest napis Styl, Polityka prywatności, Kontakt, wchodzisz w styl i wybierasz Astropolis nocą i gotowe ps. Ilu mnie ubiegł
 7. Oficjalna nocna wersja Astropolis - dokonało się!

  Czas pokaże ale już widzę, że dla mnie jest lepiej
 8. Rzeszów

  Witam, jest szansa na pogodną noc, może zrobimy jakiś mały wypad? Oczywiście okolice Kolbuszowej wchodzą w grę, bo liczę, że Janusz będzie i tym razem. Piszcie lub dzwońcie.
 9. Rzeszów

  Może i lepiej ale kolega Janusz jest z okolic Kolbuszowej, dlatego jedziemy w tamte okolice żeby dla wszystkich było sprawiedliwie . Może następnym razem pojedziemy na poludnie.
 10. Rzeszów

  Hej chopaki i dziewczęta, jest plan na dziś wieczór . Lokalizacja raczej tereny Kolbuszowej lub gdzieś dalej ale ogólnie w tamtym kierunku, bo będzie też Janusz. Wstępnie planujemy zaczęcie obserwacji lub rozkładania sprzętu najpóźniej o 20:00 . Na tą chwilę jestem ja, Janusz i mam nadzieję Andrzej . Co do sprzętu, to sam nie wiem, bo mój sprzęt jest w obiegu i na stanie mam tylko lornetkę i refraktory ale bez montażu . Planuje zabrać ze sobą astrotraca, megreza72 i lornetę omegona . Może będzie też LB , jak Andrzej da rade się zapakować.Jak coś to piszcie lub dzwońcie , zapraszamy też nowych podkarpackich astro obserwatorów.
 11. Sprzet a bagaż podręczny do samolotu

  Myślę, że nie powinieneś mieć problemu z zabraniem takiego sprzętu o ile nie przekroczy dozwolonej wagi dla bagażu podręcznego . Swego czasu zabierałem na pokład samolotu Megreza72 , filtry coronado jakiś tam okular i aparat Nikon D90. Nigdy nie miałem z tym problemów, czasem tylko pytali co to dokładnie jest.
 12. Rzeszów

  Ale mi Pan fote strzeliłeś . Dzięki za spotkanie.
 13. Rzeszów

  No więc tak, dla wszystkich zainteresowanych, spotykamy się na rynku w Kolbuszowej o 20:30, na tą chwilę jestem ja, Andrzej i Janusz. Zapraszamy wszystkich starych i nowych wyjadaczy nocnego nieba. Sprzęt jaki będzie na obserwach, to LB12, duże lornety Omegona i kto co tam więcej przywiezie.
 14. Rzeszów

  Mam potwierdzenie, że Andrzej i Janusz są z nami, więc jako miejsce obserwacji wybieramy okolice Kolbuszowej, ale więcej będziemy wiedzieć za kilka godzin
 15. Rzeszów

  Witojcie panocki, nieśmiało, bo nieśmiało ale piszę, że jestem i jak będzie pogoda, to może by warto było się wybrać na jakieś obserwejszyn. Miejsce wybierzemy, jak będziemy wiedzieć kto ewentualnie będzie jechał, ja zaraz napiszę do Janusza i Andrzeja.
×