Jump to content

kiniu-13

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Neutral

About kiniu-13

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Płytki teflonowe kupisz tutaj. Specjalny cyrkiel do wycinania okręgów też.
 2. Z folią ND 3,8 warto zastosować przed matrycą, filtr Baader Solar Continuum. Znacząco poprawia widoczność plam i pochodni (jeśli są ).
 3. Metoda dryfowa może i nie najszybsza, ale bardzo skuteczna i dokładna.
 4. Niedawno otwarto sklep Astroshop w Warszawie. Nie wiem gdzie kupowałeś, czy w Niemczech, czy w Polsce. Ale może tam by Ci pomogli w odzyskaniu kasy.
 5. Mnie także dopadał ból głowy. Sądziłem, że to od zmęczenia. Okazało się jednak, że to od ucisku opaski latarki czołowej, którą nosiłem na głowie. Gdy ją zdjąłem ból ustępował. Teraz zastanawiam się jak to obejść, i gdzie umocować latarkę... Macie jakieś pomysły ?
 6. Świetny pomysł i wykonanie. Kompaktowa budowa, a zwłaszcza jej wysokość, nie będzie "razić" sąsiadów i wzbudzać ciekawości zawistnych oczu.
 7. Na stronie Sky Watcher'a pojawiło się nowe oprogramowanie dla pilotów SynScan w wersji V 3,4 i 5 Swojego już zaktualizowałem.
 8. Oferta sprzedaży nie aktualna. Proszę Admina o zamknięcie wątku.
 9. Obniżka ceny. Nasadka Bino + 2 okulary 420 zł z wysyłką. Guider + grzałka 350 zł z wysyłką.
 10. Witam. Sprzedam: 1.) Nasadkę Bino Sky Watchera, z dwiema soczewkami Barlowa, 3x i 1,85x, oraz dwoma okularami 15 mm, i polu widzenia 62 stopnie. Okulary maja wcięcia w tulei. Ja wkręcałem tulejki okularów odwrotna stroną by można było je zacisnąć w gniazdach nasadki. Nasadka i okulary są w stanie prawie sklepowym. Możliwe drobne mikro ryski na tulejkach wkładanych do wyciągu, oraz drobne pyłki na optyce bo jedynie zdmuchiwałem paprochy gruszką. Nasadka użyta jeden raz na zlocie w Zatomiu. Zakupione w Delta Optical w lutym ubiegłego roku, to chyba jeszcze na gwarancji. Cena 450 zł z wliczona wysyłką. 2.) Szukacz_guider z wyciągiem helikalnym zakończony gniazdem 1,25" i gwintem T2. Średnica 60 mm i ogniskowa 210 mm + grzałka. Optyka bez rys, możliwe drobne pyłki. Wyciąg pracuje płynnie, bez luzów. Cena 380 zł z wliczoną wysyłką.
 11. Jeśli to jest wersja próbna (Trial 30 dni), to minął okres darmowego użytkowania. A jeśli zakupiłeś pełna wersję z licencją, to napisz do Nich, opisz problem i załącz plik. Na pewno odpowiedzą.
 12. Okular ES 26 mm/62* sprzedany. Proszę Admina o zamkniecie wątku. Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.