Jump to content

Piotr K.

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

217 Good

About Piotr K.

 • Rank
  Antares

Recent Profile Visitors

1581 profile views
 1. Wobec tego jak traktować informacje o typach widmowych gwiazd? Czy one określają to, co widzimy z Ziemi (czyli kolor wynikający z rzeczywistego koloru gwiazdy, przefiltrowanego przez pyły), czy kolor, że tak powiem, „bezwzględny” (czyli taki, jaki widzielibyśmy, gdyby nie było po drodze pyłów i innych pochłaniaczy)?
 2. Aktualne, cena 500 pln, plus 12 pln wysyłka paczkomatem InPost
 3. Aktualne, cena 45 pln plus 12 pln wysyłka paczkomatem InPost.
 4. W zasadzie sprzedane - czekam tylko na potwierdzenie od odbiorcy, że przesyłka dotarła
 5. Porządków na półce cz.2 - sprzedam książkę "Choosing and using a refracting telescope", autor Neil English. Książka po angielsku, kupiona kilka lat temu bodajże na Amazonie, w ramach dokształcania się na początku mojej przygody z astro Trochę już trąci myszką, rok wydania to 2011 rok. Jest przegląd różnych konstrukcji, są opisane poszczególne modele teleskopów itp. Kupiłem ją licząc na to, że będą np. praktyczne wskazówki jak samodzielnie skolimować refraktor, ustawić soczewki itp. (mój pierwszy teleskop to 120/600), ale o tym akurat w książce za wiele nie ma. Niemniej, dla pasjonata refraktorów może być ciekawa. Cena - 50 PLN plus wysyłka paczkomatem InPost.
 6. Porządki na półce - sprzedam książkę "Astrophotography on the go", autor Joseph Ashley. Książka po angielsku, kupiłem ze dwa lata temu chyba z First Light Optics, w ramach edukowania się w astrofoto Raz czytana, w świetnym stanie, obecnie leży na ww. półce i się kurzy, może się komuś przyda. Ogólnie rzecz biorąc opisuje trochę inne podejście niż typowe, to znaczy głównie traktuje o foto krótkoczasowym, refraktorem achromatycznym na montażu azymutalnym. Cena 50 PLN plus wysyłka paczkomatem InPost
 7. Hop do góry - aktualne, 510 PLN z wysyłką paczkomatem
 8. To kiedy wysyłasz smartfona do modyfikacji, żeby wodory zaczęło być lepiej widać?
 9. Aktualne, 525 ziko z wysyłką
 10. Aktualne, 550 PLN z wysyłką
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.