Skocz do zawartości

Szukacz, statyw, tuba i okulary


Emcekwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda:

Szukacz 8x60

Statyw od skyluxa

Tuba optyczna skylux

Okular 10 mm plossl

Okular 7,5 mm Antares

Wszystko na aukcjach.

pozdrawiam

 

Dzięki Zbig. Ledwo obrobiłem się z tymi zdjęciami i wklepywaniem, a tu już patrzę kupiony antares :)

Reszta aktualna.

Edytowane przez Emcekwadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam jeszcze Vixena 20x80 Giant

Też na aukcji. Cena minimalna to około 60 % nowej. Dla kupujących lornetkę dodatkowo wzmocniony żuraw Poruczki za 300 zł. Żuraw będę sprzedawać oddzielnie dopiero po sprzedaży lornetki.

Zapraszam cena okazyjna. Lornetka jest jak nowa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wrzuciłem na forum ofertę "skyluxowatą". Faktycznie tu nie miejsce na taki sprzęt.

Mam nadzieję, że bywalcy forum decydując się ewentualnie na zakup statywu, czy tuby od Skyluxa robią to świadomie, wiedząc co kupują. Gdyby jednak ktoś uczynił ten krok w sposób nie rozważny proszę pisać na priv, bez problemu usunę złożoną w ten sposób (nie przemyślany) ofertę.

Przed ewentualnym zalicytowaniem proszę o wcześniejsze poczytanie na forum o skyluksie, najlepiej w ATM.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirius plossl 10 mm

jest aktualny. Cena kup teraz 60 zł. Mogę sprzedać również poza aukcją.

Lornetka Vixen 20x80 sprzedana - jedzie do Krakowa.

Oferta sprzedaży żurawia jest aktualna, cena 300 zł plus koszt wysłania. Oferty na priv.

Jest to żuraw lornetkowy wzmocniony i przystosowany do dźwigania setki. Poprzedni właściciel wieszał na nim celestrona 25x100. oferty na priv

W tym wątku są foty żurawia

pozdrawiam

Edytowane przez Emcekwadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.