Skocz do zawartości

sprzedam refraktor Orion 120/1000 mm


liq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do sprzedania mam refraktor achromatyczny Orion 120/1000 (sama tuba optyczna). Stan idealny. Cena do uzgodnienia. Kontakt: PM, GG: 1950724, tel. 604 161 181 (po godz. 21)

===========================

- System optyczny: refraktor achromatyczny

- Średnica obiektywu: 120mm

- Ogniskowa: 1000mm

- Okulary: Sirius Plössl 25mm i 10mm

- Światłosiła: 1:8,4

- Wyciąg okularowy 2"

- Szukacz: 8x40mm

- Nasadka kątowa lustrzana 90° / 1,25"

- Dekle

 

Jednym słowem jest to pełny zestaw z AK (jedyna różnicą jest lepszy szukacz, w AK daja 6x30)

===========================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkowo planowałem sprzedaż samej tuby, ale jesli znajdzie się ktoś chętny i zaoferuje mi jakąś przyzwoitą cenę, to sprzedać moge również widoczny na zdjęciu montaż SkyView Pro z obuosiowym napędem Oriona TrueTrack

Edytowane przez liq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a może znalazłby się ktoś chętny na wymiane tubami optycznymi? Interesowałby mnie jakiś jasny Newton (>8"), ale jakby ktos miał do zaoferowania cos innego to też rozwaze. Jestem skłonny dopłacić gdyby oferowana tuba przewyższała wartością moją. Jakby co namiary kontaktowe 3 posty wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
początkowo planowałem sprzedaż samej tuby, ale jesli znajdzie się ktoś chętny i zaoferuje mi jakąś przyzwoitą cenę, to sprzedać moge również widoczny na zdjęciu montaż SkyView Pro z obuosiowym napędem Oriona TrueTrack

 

poszło na PW

Edytowane przez enkoder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że ci ktoś odpowie przecież to było 1, roku tema. Zapomnij!!

Niedawno widziałem sie z liq, może mi coś powie jak mu się kiedyś sprawował napęd TrueTrack, bo stoję teraz przed wyborem zakupu.

To nie był post w sensie "prośba o rezerwację". Zamiast napisać na priv, poszło przez nieuwagę (nie ten klik) w eter i potem już nie było jak usunąć, więc pozostała edycja :szczerbaty:

 

W sumie, to mogłem napisać nowy temat :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.