Skocz do zawartości

Okulary Orion Sirius Plössl 25mm i 10mm


liq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

do sprzedania okulary jak w temacie.

 

Ogniskowa: 25mm, 10mm

Optyka: 4-emelentowa, warstwy MC

Pole widzenia: 52°

Średnica oprawy: 1,25"

 

Stan idealny (10mm praktycznie nieużywany). Cena: do uzgodnienia. Kontakt: PM, GG: 1950724, tel. 604 161 181 (po godz. 21)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okularki jak okularki ale ten teleskop w avatarku to moje marzenie - masakra po prostu :blink: :blink: :blink::blink::blink::blink:

 

meade'a mam od niedawna, ale juz moge powiedzieć ze jednak 16 cali robi swoje. Obawiam sie jednak ze teleskop niedługo u mnie pobędzie, bo reszta rodziny jakos nie dzieli mojej radości z posiadania takiego sprzętu, i z kazdym dniem są coraz większe problemy... :icon_cry:

Edytowane przez liq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meade'a mam od niedawna, ale juz moge powiedzieć ze jednak 16 cali robi swoje. Obawiam sie jednak ze teleskop niedługo u mnie pobędzie, bo reszta rodziny jakos nie dzieli mojej radości z posiadania takiego sprzętu, i z kazdym dniem są coraz większe problemy... :icon_cry:

 

Czytałem kiedyś o tym monstrum w Vademecum, jak by cie wyrzucili z domu to wal do mnie mam duże i wysokie mieszkanie-sie zmieści ten teleskop-no i ty też :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.