Skocz do zawartości

BPC 7x50


Gość mbodek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś tak naprawdę zna całą historię ze sprzedażą tej lornetki, bo na podstawie tego co tutaj mozna przeczytać sprawa jest mglista, ale nie jednoznaczna

 

Na przykład: Czy mbodek kupił tą lornetkę na Allegro tylko po to żeby ją zaraz sprzedać z zyskiem, a może kupił gdzieś tą lornetkę drożej niż sprzedaje na forum (mało realne, ale mozliwe)

 

Byłoby dobrze poznać jakieś dodatkowe informacje na ten temat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja już tylko czekam aż ktoś nie wytrzyma i napisze: "Kupię tą cholerną lornetkę, tylko błagam zamknijcie już ten temat! :D:Boink::D

 

Zaiste! Nadzwyczajna forma reklamy! Teraz na allegro lornetka mbodka osiągnie zawrotną cenę 10 000zł., a opis aukcji będzie brzmiał następująco:

 

Kultowa lornetka mbodka, o której na AF napisano aż dwie strony i o której słyszał każdy miłośnik astronomii w Polsce! Kilku polemistów zapamięta ją już do końca życia! :ha:

 

 

P.S.

Nie wiem czemu, ale ostatnio co napiszę posta to zostaje on dodany do wątku dwukrotnie. Nie chcę śmiecić. Jak temu zaradzić?

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.