Skocz do zawartości

sprzedam+oddam: Swan 25mm, Meade SPL 26mm, barlow x3...


liq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przymierzam się do zakupu długoogniskowego naglerka oraz wymiany wyciągu w teleskopie, i w tym celu musze zmobilizować troche gotówki. Do sprzedania mam zatem:

 

1) okular Meade S4000 Super Plossl 26mm

oprawa: 1,25"

optyka 4-elementowa

pole widzenia: 52°

stan idealny (3 razy w wyciągu)

cena: 210zł

 

SPL26.JPG

 

2) barlow Meade x3

oprawa: 1,25"

stan idealny (tylko raz w użyciu dla przetestowania)

cena: 120zł

 

barlow.JPG

 

 

3) okular William Optics SWAN 25mm

pole widzenia: 72°

optyka 5-elementowa

oprawa: 2"

cena: 350zł

 

Swan25.jpg

 

 

wszystko.jpg

 

 

 

4) oddam za darmo (po kosztach przesyłki):

 

 

optyke na szukacz z celownika optycznego 3-9x50mm. Optyka nieporysowana, w miarę czysta. Warstwy antyodblaskowe mocno wytarte, ale coś tam jeszcze z nich zostało. Moge dorzucić sztywną kartonową rure, w sam raz na tubus.

 

optyka.JPG

 

 

No i jeszcze został mi po modernizacji poprzedniego teleskopu wyciąg okularowy 2" Meade'a, a raczej jego szczątki. Wyciąg zaliczył kilka bliższych spotkań z framugą drzwi (podczas wynoszenia teleskopu na balkon) w rezultacie troche się "sfatygował". Brak pokrętła ostrości (trzeba sobie dorobić, albo wyostrzać przez ręczne wsuwanie i wysuwanie tubusa wyciągu i blokowanie kontrą) Brak pierscienia mocującego 2", ale jest na 1,25". Stopka uniwersalna. Jeżeli ktoś potrzebuje tymczasowego trzymadła okularu w teleskopie, to z chęcią oddam.

 

 

Pierwszeństwo do darmowych dodatków będą mieli kupcy powyższych pozycji. Chciałbym dać ze 2-3 dni do namysłu osobom planującym zakup hurtowy. Jeżeli takich nie będzie, od poniedziałku sprzedajemy oddzielnie. Prosze się wpisywać kto co chce.

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkiełka na szukacz oddałem, można powiedzieć na cel charytatywny. Gdzies mam jeszcze jeden taki zdezelowany celownik, jak znajde to wrzuce jakies zdjęcia.

 

 

Zapomniałem napisac jeszcze o stanie Swana: oczywiście idealny :) Używałem go sporo, ale przy tym bardzo o niego dbałem, więc na prawde jest igiełka.

 

pozdrawiam

Edytowane przez liq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wybaczcie że tak bezczelnie podbijam temat, ale została ostatnia doba do konca aukcji, może ktoś jeszcze się skusi, bo póki co cena jest bardzo przystępna :) Słowo się rzekło, okularek pojdzie za cene koncową licytacji.

 

Howgh!

 

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.