Jump to content

astrocola

Społeczność Astropolis
 • Posts

  344
 • Joined

 • Last visited

About astrocola

 • Birthday 01/20/2006

Informacje o profilu

 • Skąd
  Lubelskie

Kontakt

 • Facebook / Messenger
  https://www.facebook.com/kjg942cmba9rkr396378vdkfnsinz7emsiodashdadajbxckki

Recent Profile Visitors

4534 profile views

astrocola's Achievements

262

Reputation

1

Community Answers

 1. nie wiem, ale się domyślam
 2. bump, ostatnia obnizka ceny - 60zl adapter w 100% działa - problem jest w moim laptopie, gdyż sprawdzałem z innymi pc/laptopami i działa w 100%.
 3. Mi się nie podoba, blade, za bardzo wyciągnięte i zbyt wyostrzone. Jednak w komentarzach pięknie widać efekt pt. ,,Większość prac jest na niskim poziomie technicznym, a samozadowolenie autorów wspierane dzielnie przez kolegów powoduje niestety dalszy spadek ich jakości ."
 4. jak w temacie, tylko kabel usb, żadne BT
 5. No tak, najlepiej z forum zrobić koło wspólnego głaskania się po główce starych wyjadaczy. U ciebie też można znaleźć pewnie mnóstwo błędów technicznych, a estetyka niektórych zdjęć może być poddana dyskusji - ale prawie nikt tego nie robi, bo liczy się frajda ze zrobienia zdjęcia (no i też dlatego, że to ty wstawiłeś fotkę). A szkoda, bo co za problem zrobić idealne zdjęcie sprzętem za ponad 60 tys. złotych? Więc najlepiej to siedzieć cicho w zamknięciu i nie dzielić się z innymi radością i pasją, bo przyjdzie jakiś zrzęda i zacznie bajdurzyć, że zdjęcia z tuby za 2k w 60% Księżycu z Polski w białe noce nie są i d e a l n e. no boże, wyluzujcie, to się staje jakimś chorym wyścigiem szczurów a nie pasją
 6. Sprzedam moduł BT do HEQ5. W pełni sprawny - niestety z moim starszym już laptopem nie współpracuje, więc muszę zamienić go na USB. Cena: 90zl
 7. Yup, wychwalałem, bo dobrej lustrzanki w łapach nie miałem. Tragiczny nie był, ale dość mocno ograniczony. W astro z Nikonami i tak nie widzę sensu używania powyżej ISO 800. Racja tomekL - co pełna klatka to pełna klatka, jakość bez porównania.
 8. 1100D jest kiepski, ja bym brał Nikona D5100
 9. No to tutaj 50% z najlepszą jakością:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.